Зустріч випускників UMES у 2021

stub

Зустріч випускників UMES – це унікальна можливість для наших випускників не лише зібратися разом, поділитися своїм практичним досвідом та знахідками, але й дізнатися від експертів про основні тренди в медіагалузі.

За шість років роботи школа провела понад 50 курсів і тренінгів, учасниками яких стали близько 600 власників, СЕО, менеджерів середньої ланки та журналістів національних та регіональних медіа з усіх регіонів України.

Три роки поспіль UMES проводить зустрічі задля підтримки спільноти випускників та створення умов для їхнього розвитку та спілкування. Кожного року зустріч випускників відвідує понад 50 учасників із різних регіонів країни. Цьогоріч, попри карантинні обмеження, UMES теж проведе зустріч випускників, але в онлайн-форматі. Отож, чекаємо випускників усіх років школи UMES 15 січня (п’ятниця) 2021 року з 16:00 до 19:00 год.

Якщо ви є випускником школи і бажаєте відвідати зустріч, заповніть анкету за посиланням.

Нагадуємо, що уже три роки поспіль Школа вручає премію «Срібний Ремез» випускникам, які мають  особливі досягнення у своїй професії. Взяти участь у премії можна самостійно, також адміністрація Школи самостійно номінує кількох учасників. Голосування та оголошення переможця/переможниці премії відбудеться під час зустрічі випускників.

Відкриватиме зустріч годинний марафон коротких презентацій від індустріальних об’єднань та провідних дослідницьких компаній, кожна з яких буде присвячена відповіді на одне питання: які саме 5 тенденцій найбільше впливатимуть на українські медіа у новому 2021 році?

Не гайте часу -  заповнюйте анкету! Ми підготували для вас чимало цікавих виступів, лекцій та затишних розмов. Буде весело, цікаво та змістовно!

Команда ЮМЕС