Вебінар Оксани Панасівської «Секрети успіху програмного директора ТБ»

stub

28 травня Оксана Панасівська, керівниця департаменту продакшину НАМ, проведе  есклюзивний безплатний вебінар «Секрети успіху програмного директора» у рамках промо інтенсивного літнього курсу «Програмний директор від А до Я».

Оксана знає усі тонкощі та секрети роботи програмного директора, адже сама  у ролі генеральної продюсерки «Нового каналу» створювала, продюсувала та запускала чимало феєричних проєктів, як-от «Фабрика зірок», премію «Гордість країни», «Шоуманію», «Підйом». Їй вдається створювати щось камерне, як відео, де Богдан Ступка читає вірш Ліни Костенко «Крила», і масштабне, як кількатисячний концерті Елтона Джона та групи Queen на Майдані. А нещодавно Оксана написала сценарій і спродюсувала серіал «Сіра Зона», прем’єра якого пройде уже в травні. Як їй вдається одночасно бути керівницею продакшну, створювати ексклюзивні формати, писати сценарії, продюсувати шоу і серіали, бути програмним директором – про це та інші свої робочі фішки Оксана розповість на вебінарі.

Прагнете дізнатися, як вивести свій телеканал у лідери? Мрієте стати програмним директором, але відчуваєте брак знань? Пишете сценарії, створюєте формати, але не знаєте, як їх реалізувати у проєкти? Вебінар Оксани Панасівської саме для вас, адже після заходу ви зможете ствердно відповісти собі на запитання, чи хочете ви дійсно стати програмним директором?

Вебінар «Секрети успіху програмного директора», який пройде напередодні старту курсу «Програмний директор від А до Я», допоможе вам зрозуміти, чи варто продовжувати навчання на курсі. Оксана під час вебінару окреслить основні аспекти, теми, тренди, які будуть детально розкриті під час навчання, познайомить із своєю зірковою командою тренерів-практиків та привідкриє завісу найцікавішого на курсі.

У вас є чудова можливість безплатно зануритися у світ програмного директора, оцінити свої знання та розуміння телепроцесів, і зрозуміти, хто вас навчатиме. Оксана Панасівська відкрила таких зірок, як Сергій Притула, Ольга Фреймут, Олександр Педан, Ольга Цибульська, Дантес, Геннадій Вітер, Дмитро Коляденко та інших. І вона готова поділитися своїми секретами, аби і вам вдалося відкрити нових зірок, нові проєкти та вивести свій телеканал на топові позиції у регіоні та Україні.

Не гайте часу – реєструйтеся на вебінар!

Вебінар відбудеться 28 травня, онлайн.

Початок о 19.00 год.

Реєстрація триває ТУТ.

До зустрічі в UMES!