У НАМ новий Голова правління

Сьогодні на засіданні правління його Головою став Анатолій Балінов (директор ТОВ ТРК "52 канал", ТОВ ТРК "Град", м. Одеса). Також нині обрали двох його заступників – Володимира Гончаревського (директор з розвитку TAVR MEDIA, м. Київ) та Наталію Поспеловську  (програмний директор ІТА "ВІТА", м. Вінниця).  Зміни у складі правління відбулися, оскільки попередній голова Геннадій Сергеєв, згідно зі статутом Національної асоціації медіа, не міг бути обраним на третій термін.

Новообраний Голова правління Анатолій Балінов розповів про бачення своєї ролі у становленні Асоціації та про плани на найближчі три роки.

У довгостроковій перспективі я планую виконати парадигму того, що асоціація повинна належати дійсно своїм членам та розширитися. Адже будь-який розвиток – це експансія.  Ми повинні залучити нових членів Асоціації, а  вже у розширеному складі ще більше впливати на індустрійні питання. Це основне завдання на три роки. Якщо говорити про короткострокові задачі, то наступного року будуть прийняті основоположні закони про медіа, які можуть змінити медіазаконодавство, і ми повинні бути у вирі подій. Не просто пасивно спостерігати, як закони змінюватимуться, а й активно брати участь у цьому процесі. І всі члени Асоціації повинні цьому сприяти.

Анатолій Балінов також розповів, що планує і надалі продовжувати уже п’ятирічну традицію виїзних засідань:

Ми всі різні, але є річ, яка нас об’єднує, – ми всі в одному сегменті бізнесу і займаємося одним ремеслом. Ми й надалі плануємо влаштовувати виїзні засідання. Ми повинні їздити країною і дивитися, як влаштований бізнес у наших колег.

Голова правління також зазначив, що він прихильник інновацій, а також вбачає у хороших ідеях чимало перспектив для розвитку НАМу.

Я – не прихильник різких змін. Я б зберіг усе найкраще і йшов уперед. Ми не повинні нічого різко перезавантажувати, ми повинні удосконалити ті моменти, які нам вдавалися, проаналізувати те, що нам не вдавалося. І, звісно, ми готові до інновацій і новаторства. Найголовніший, як на мене, третій пункт. І я, як голова правління, хочу зосередитися на інноваціях, адже ніщо у цьому світі не має більше цінності, ніж нова і хороша ідея.

Заступник Голови правління Володимир Гончаревський свою роль в управлінні Асоціації бачить у розвитку радіо. Окрім того, він вважає, що організації необхідно буде багато працювати над законодавством про аудіовізуальні послуги, авторські та суміжні права.

Заступниця Голови правління Наталія Поспеловська обрала для себе напрямок монетизації та комерції.

Я обрала цей напрямок, бо мене цікавить, що Асоціація може робити сама, щоб вийти на самоокупність. А також – які реальні пропозиції ми можемо зробити учасникам, щоб компанії ставали більш фінансово незалежними. Мене це хвилює, бо мій телеканал також залежить від місцевого бюджету. Якби ми мали можливість заробляти більше самостійно, то могли б реалізовувати більше проєктів. Протягом трьох років я планую активно зайнятися саме цим, маю чимало свої ідей та підслуханих, які ми можемо адаптувати, зробити їх більш практичними і для НАМу, і для кожного регіонального каналу.

Плідної роботи новому складу правління НАМ.