Створюємо піар-план. Майстер-клас Ольги Ваганової

Майстер-клас від Ольги Ваганової для тих, хто хоче створювати дієві піар-плани для конкретного проєкту чи компанії у цілому.

Тренерка UMES Ольга Ваганова (керівниця агентства В2В PR) після 16 років у піарі створила простий, технічний, гнучкий та зручний спосіб планування комунікації. На майстер-класі Ольга поділиться своїми секретами вдалого планування і разом із вами відточить їх на практиці: створить план піару для обраного вами проєкту.

Після закінчення майстер-класу  учасники володітимуть технологією створення плану піар-активності  для компанії чи проєкту, відпрацюють отримані знання, а також зможуть порівняти свій підхід до планування комунікацій з тими, що вже існують, і перейняти все найкраще для своєї практики.

Майстер-клас буде корисним комунікаційним менеджерам будь-якого рівня, маркетологам, управлінцям.

Ольга зустрінеться з вами на чотирьохгодинному майстер-класі 16 червня з 12 до 16 години.

 

Реєстрація: https://forms.gle/hyWgqi6kFMLYS3v68

Дедлайн подачі заявок: до 14 червня.

Кількість місць обмежена!

 

Вартість участі: 860 грн.

Для учасників НАМ: 660 грн

 

Ольга Вагонова:

16 років досвіду у PR

З 2013 до 2017 року – PR-директорка StarLightMedia

«Я щиро вірю, що піар покращує якість життя як залучених у нього, так і суспільства в цілому. Тому що правильна комунікація робить нас щасливішими, мотивує нас і змушує задуматися».

Для участі у вебінарі вам необхідно завантажити та встановити безкоштовний додаток Zoom (https://zoom.us/). А також мати ноутбук або мобільний телефон.

Пресслужба НАМ