Стартує новий проєкт НАМ "Формула толерантності"

stub

У кожному розвиненому суспільстві уміння приймати людей такими, якими вони є, повинно бути базовою цінністю. Медійникам розповідати історії про прийняття та толерантність так само важливо, як і не мовчати про дискримінацію, насилля, міжнаціональні та релігійні конфлікти.

Для того, щоб толерантність дійсно стала основною цінністю українців, Національна асоціація медіа розпочинає масштабний радіопроєкт «Формула толерантності», у рамках якого створить 20 національних радіопрограм за участі відомих особистостей, а також навчатиме та координуватиме регіональні радіостанції, які виготовлять 25 радіопрограм, що розкриють щоденну дискримінацію меншин та сприятимуть толерантності та співпереживанню.

«Формула толерантності» - це 5-хвилинні особисті історії про толерантність та прийняття звичайних українців. Їхні історії озвучуватимуть національні та регіональні знаменитості, які продемонструють, що, коли ми говоримо про такі базові цінності, як толерантність, то усі наші голоси переплітаються в один. Бо всі ми, незважаючи на наші відмінності, маємо дуже багато спільного.

Під час реалізації проєкту національна та регіональні радіокомпанії створять цикл програм, які висвітлюватимуть боротьбу з дискримінацією та насильством щодо жінок та меншин, особливо ЛГБТ та ромів, заперечуватимуть стереотипам, а також сприятимуть свободі віросповідання та висловлення різносторонніх поглядів.

НАМ надасть регіональним радіокомпаніям 5 грантів по 40 тисяч грн на виготовлення 5-ти повноцінних програм (хронометраж кожної - 5 хвилин) та залучатиме у виробництво програм для загальнонаціонального радіо.

Проєкт «Формула толерантності» впроваджується організацією «Національна асоціація медіа» за підтримки Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів.

Порядок проведення конкурсу

Компанії, що бажають взяти участь у конкурсі, мають ознайомитись з форматом   і до  21 грудня  2020 року надіслати на електронну адресу  ftt.fvn@gmail.com пакет скан-копій документів, з підписом та печаткою, що має містити:

  • Заповнену заявку  https://forms.gle/6UrWJVXr2w98xh4y5
  • Бюджет на виробництво програм (в довільній формі).
  • Мотиваційний лист (у довільний формі).

Заявки будуть оцінені проєктною командою до 25 грудня 2020 року на основі наступних критеріїв:

  • Наявність відповідної мотивації - 20%
  • Наявність необхідної команди та ресурсів - 20%
  • Обґрунтованість бюджету – 20%
  • Наявність релевантного досвіду – 20%
  • Причетність до мережі членів НАМ – 20%

Зверніть увагу, що заявки від телерадіокомпаній з неповним комплектом документів до участі в конкурсі не допускатимуться.

Контактна особа:

Керівник департаменту виробництва та контенту НАМ
Віталій Федорчук.

+380 67 501 20 10

ftt.fvn@gmail.com