Стартує інтенсивний курс «Програмний директор ТБ від А до Я»

stub

Літній курс «Програмний директор ТБ від А до Я» - це унікальне онлайн-навчання для тих, хто хоче отримати практичні знання від тренерів з багаторічним досвідом. Лише за один місяць ви відповісте на питання: чи можу я стати програмним директором ТБ?

Інтенсивний курс наповнений практикою, ексклюзивними знаннями людей, які багато років займають топові посади в українських медіа і які готові поділитися своїми напрацюваннями та інсайтами з вами. Такі знання ви не отримаєте ні в університеті, ні самостійно штудіюючи інтернетні простори.

Бажаєте, щоб ваш телеканал дивилися 24/7, хочете покращити свої професійні навички, мрієте розібратися у форматах, щоб створити власне шоу, пишете сценарії з надією, що вони колись перетворяться на успішні проєкти, чи просто хочете опанувати нову професію? Курс ідеально підійде для програмних директорів, співробітників програмних служб, сценаристів, продюсерів, журналістів і студентів.

Ми пропонуємо вам за короткий час дізнатися – чи зможете саме ви зробити так, щоб ваш телеканал дивилися. Вас навчатимуть тренери-практики, які роблять програмні сітки для національних українських медіа, та знають усе про фінанси, контент та успішну взаємодію творчої команди. За місяць ви навчитеся так програмувати свої сітки, щоб вони повністю задовольняли інтереси цільової аудиторії, економили бюджет і виводили ваше медіа на новий рівень впізнаваності.

Курс «Програмний директор ТБ від А до Я» складається з 5 тижнів навчання, під час яких ви дізнаєтеся:

 • що таке стратегічне телевізійне програмування;
 • як програмний директор може поєднати в собі 10 ролей;
 • про сучасні тренди, підходи та технології у телебаченні;
 • для чого проводити дослідження світового, національного, регіонального ринків;
 • про телевізійні смаки бумерів, міленіалів, поколінь Y та Z;
 • про поведінкові характеристиками глядачів: що вони хочуть дивитися?
 • секрети складання програмної концепції каналу;
 • про ефективний алгоритм створення власного формату;
 • які проєкти створювати, щоб вони викликали глядацький інтерес;
 • як влаштований ефір;
 • яка різниця між прямим ефіром та стримінгом;
 • як адаптувати телевізійний контент під диджитал-платформи;
 • як вирахувати вартість програмної сітки.

 

Дати курсу «Програмний директор ТБ від А до Я»:

1-й тиждень – 1, 2, 3, 4 червня;

2-й тиждень – 7, 8, 9, 10 червня;

3-й тиждень  – 14, 15, 16, 17 червня;

4-й тиждень – 22, 23, 24, 25 червня;

5-й тиждень  – 29 червня, 1, 3 липня.

Навчання триватиме з понеділка по четвер 2-3 години на день.

Відбір учасників на курс проходитиме за мотиваційними листами.

Тренерами курсу будуть провідні експерти медіагалузі – Оксана Панасівська (почесна голова UMES, керівниця відділу продакшну НАМ),  Анна Авраменко (кураторка курсу «Медіаменеджмент», бізнес-консультантка), Аліна Павленко (програмна директорка «СТБ»), Наталя Беднарська (диджитал-директорка НАМ), Олександр Павленко (незалежний консультант, експерт з підготовки та видачі ефіру), Павло Дубовий (креативний продюсер телеканалу «СТБ»). Про свій успішний кейс розповість випускниця курсу, програмна директорка телеканалу «ВІТА» (м. Вінниця) Наталя Поспеловська.

Вартість курсу «Програмний директор ТБ від А до Я».

Пакет 1 (для онлайн-слухачів без відеозапису навчання. Наприкінці учасники отримають сертифікат слухача курсу) – 2500 грн, для учасників НАМ – 1250 грн.  

Пакет 2 (для онлайн-слухачів, які матимуть можливість ставити питання. Наприкінці учасники отримають сертифікат про проходження курсу та щоденник прогресу) – 4500 грн, для учасників НАМ – 2250 грн.

Пакет 3 (учасники отримають повний доступ до системи e-learning, абонемент до усіх відео «Контент Фонду» НАМ на 1500 грн, доступ у закриту групу в Telegram з тренерами курсу, створять випускний проєкт, отримають диплом учасника, щоденник прогресу, підтримку від кураторів-тренерів упродовж курсу і до 1 серпня 2021 року, перевірку домашніх завдань та фідбек від тренерів) –7000 грн, для учасників НАМ – 3000 грн.

Для учасників із однієї організації - знижка 50%.

Реєстрація триває тут - https://umes.com.ua/anketa/?item=test-course

Повна програма тут - https://umes.com.ua/course/test-course/

 

До зустрічі в UMES!