Радіокомітет: стартувала третя хвиля

stub

13 липня стартувала третя хвиля дослідження радіослухання, яке проводить на замовлення міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет» дослідницька компанія «Kantar Ukraine». Попередні результати перших тижнів засвідчують, що особливих змін у рейтингу не відбулося, порівняно з першою хвилею 2020 року.

Нагадаємо, раніше «Радіокомітет», зважаючи на карантинні заходи, відмінив проведення другої хвилі дослідження  та моніторинг технічного покриття станцій, запланованих на квітень-червень 2020 року. Ще тоді експерти радіо зазначали, що карантин не вплине суттєво на слухання радіо.

«Наразі, принаймні два останніх тижні, ми спостерігаємо за трендом, який підтверджує, що карантин не впливає на слухання радіо. Раніше він вплинув на настрої рекламодавців, які притримували свої інвестиції в рекламу на радіо, але поступово кількість розпроданих рекламних блоків почала зростати», - коментує Віталій Гордузенко, координатор технічного комітету «Радіокомітету».

Дослідження RadioResearch проводиться компанією «Kantar Ukraine» методом комп'ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання «Радіокомітет».

Пресслужба Радіокомітету