Поповнення у НАМ: знайомимося з ТРК «Центр»

stub

НАМ – динамічна організація, яка постійно розвивається та розширюється. За останній рік до нас приєдналося чимало нових телерадіокомпаній із різних куточків України. Тож ми вирішили започаткувати цикл статей,  щоб познайомити вас із новими членами НАМ, а також розповісти про їхні досягнення та плани на майбутнє.

Сьогодні наша історія про телерадіокомпанію з Красноградщини (Харківська область) «Центр», яка була заснована у 2008 році як комунальне підприємство. Новим кроком у розвитку компанії стала участь у пілотному проекті «Мовлення громад». В 2017 році телерадіокомпанія «Центр» отримала ліцензію на 12 годинний ефір на частоті 103.2 FM.

Телерадіокомпанія «Центр» вступила до Незалежної асоціації телерадіомовників завдяки позитивному досвіду інших членів організації. Тетяна Дурачевська, кореспондент радіо «Центр», розповіла: «Приєднатися до НАМ нашій телерадіокомпанії порадили колеги із Лозівщини – ТРК «Сігма». Напрямок діяльності асоціації нам повністю імпонує, тому рішення про членство було прийняте одноголосно. НАМ задовольняє наші інтереси і з точки зору розвитку ТРК «Центр», і впровадження нових проектів та, що не менш важливо, юридичного супроводу».

Формат радіо за ліцензією інформаційно-розважальний. Цільовою аудиторію є люди 40-50 років, які почали слухати радіо ще за часів, коли воно було дротовим. Однак керівництво та колектив намагаються розширити коло своїх слухачів, тому з недавнього часу ввели випуски музичних програм. У ефірі радіохвилі дедалі частіше можна почути сучасні хіти. На Красноградському радіо є годинні випуски музики, а також програми про життя та творчість конкретних виконавців. Колектив «Центру» робить усе можливе, щоб утримати своїх постійних слухачів та трохи омолодити аудиторію.

Телерадіокомпанія має значні фонди програм про суспільно-культурне життя країни та локальні новини. Серед програм, які виходять на радіо, популярні такі: «Палітра», «Пряма мова», «Знайомство з казкою», «Благовіст», «Красноградські етюди», «Берестин», «І в серці пам’ять ожива», «Красноград. Факти. Події. Люди», «Радіобібліотека», «Історія в особистостях» та інші. До того ж, ТРК постійно шукає нові можливості для розвитку та цікаві формати, які б могли розширити вікові межі слухачів.

У команді телерадіокомпанії «Центр» є кілька штатних працівників та позаштатних, всі вони, так би мовити, спеціалісти широкого профілю, які можуть бути одночасно і звукорежисерами, і дикторами, і журналістами, і кореспондентами, і операторами, і ведучими. Більшість працівників є членами Національної спілки журналістів України. Своїм професійним досвідом в ефірі діляться місцеві громадські та культурні діячі, письменники, юристи, краєзнавці.

Колектив ТРК «Центр» щороку бере участь у обласних конкурсах журналістських робіт. Цього року їхня команда зайняла 2-ге місце у конкурсі «Історія успіху громад». При телерадіокомпанії є дитяча студія, яка займається розвитком юних талантів журналістики.

На майбутнє Красноградська телерадіокомпанія «Центр» планує розширювати свою аудиторію слухачів за допомогою дитячих та молодіжних програм. А ми бажаємо їм успіху у цій справі!

Прес-центр НАМ