Операція «Мотивація»: як НАМівці створили неформальний клуб

Не секрет ні для кого, хто хоч раз побував у офісі НАМ, що у нас дружній колектив. Ми любимо обговорювати робочі питання за кавою, ділитися своїми переживаннями, цікавими, а часом і дуже кумедними історіями. Ми дбаємо про екологічність нашого офісу не менше, ніж про екологічність думок, печемо млинці і зберігаємо чистоту в офісному холодильнику.

Карантин став випробуванням не лише для нашого офісного мінідендрарію, а я для всього колективу. Звісно, ми, як і усі, оперативно навчилися «зумитися» і «мітитися», але критично не вистачало приємностей офісного життя вільних людей. Тому ми створили  клуб анонімних НАМівців. І одразу порушуємо перше правило будь-якого закритого клубу – розповідаємо про нього.  Тож - ловіть наш.

Клуб «Happy Hour» – успішний кейс внутрішньокомандної мотивації, який виник як колективна потреба у спілкуванні. Ідейною натхненницею зустрічей є керівниця ресурсного центру Світлану Пінчук. «Ми дуже дружня команда, тому, коли через карантин ми раптом втратили можливість бачитись і спілкуватись, виникло дуже щире почуття переживання за колег. Вже за пару днів почало не вистачати тих неформальних розмов за кавою, коли дізнавалися, як у кого справи, що нового. Тому вирішили організувати онлайн-клуб «Happy Hour», підтримати один одного, поговорити, хто як справляється з ситуацією, як переживає карантин, кому як вдалось організувати робоче місце, які складнощі, які лайфхаки. Я завжди почуваюся дуже позитивно і піднесено після наших розмов».

Спершу ідея клубу полягала у підтримці один одного, та коли ми вже вдосталь постраждали і подепресували, наші клуби перетворилися на мотивуючі зустрічі. Ми зустрічаємося раз на тиждень, вечорами четверга чи п’ятниці. Напередодні обираємо теми для спілкування: від прочитаних на карантині книг до дитячих фотографій та кумедних історій із мандрівок.

Клуб надихає розвиватися, ми відкриваємо для себе нові еверести, книги, серіали, ходимо в гості один до одного онлайн. Розповідає Євгенія Кретова, наша менеджерка із закупівель:  «Остання «Happy Hour» була не тільки веселою та цікавою, але й корисною для команди. Переглядаючи наші фото з дитинства, ми, незважаючи на дистанцію, стали ближчими. Радітиму, якщо в майбутньому ми збережемо цю гарну традицію і будемо присвячувати один одному хоча б годинку на місяць».

Карантин закінчиться уже зовсім скоро, і ми нарешті всі побачимося у нашому затишному офісі на Саксаганського, відновимо теплі зустрічі за кавою чи вигадаємо ще якийсь інший формат зустрічей. Головне – не втрачати зв’язок і підтримувати один одного.

Пресцентр НАМ