«Лабораторія форматів: відповідь на Covid-19»: оголосили переможців конкурсу

Креативна команда продакшину НАМ обрала переможців спецпроєкту «Лабораторія форматів: відповідь на Covid-19». Регіональні медіакомпанії зовсім скоро створять унікальний контент про вихід із кризи, способи подолання наслідків пандемії коронавірусу, а також поділяться зі своєю аудиторією успішними історіями місцевих бізнесменів та ініціативних громадян. На конкурс подали заявки 23 медіакомпанії, з яких переможцями стали лише 5. Отож, список переможців.

Радіоформат

  • Радіостудія «Сяйво» (м. Коломия)
  • Радіостудія «Самара» (м. Павлоград)
  • Радіостудія «Блиск ФМ» (м. Чернівці)

Телеформат

  • «НТА+» (м. Львів)
  • ІТА «ВІТА» (м. Вінниця)

Усі переможці реалізовуватимуть спеціально розроблений продакшном НАМ формат «Антикриза». Це – формат соціально-розважального шоу про зміни у житті людей після коронавірусу, яке відповідатиме на три питання: як було раніше, що змінилося і як жити у нових умовах. У 5 програмах ведучі  у розважальній формі розповідатимуть про те, що ми втратили (відпустки, закордонні поїздки, зустрічі з друзями) і що нового відкрив нам карантин (локальні мандрівки, онлайн-виставки, дистанційну роботу).

Найближчим часом команда «Лабораторії форматів» проведе менторинг для переможців, під час яких розкаже про технічні та організаційні особливості формату. Медіакомпанії-переможці реалізують проєкт до кінця липня. Згодом усі зняті програми  з’являться на платформі Контент Фонду, а інші учасники Асоціації отримають «біблію формату», щоб самостійно знімати програми.

Проєкт «Лабораторія форматів: відповідь на Covid-19» реалізується Національною асоціацією медіа за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Пресцентр НАМ