Йога на карантині: як НАМівці поєднують роботу з асанами

А чи знаєте ви, що НАМівці мають власний офісний клуб йоги? Ще до карантину ми гуртом займалися в офісі йогою, а після – продовжили виконувати свої асани уже в зумі. Оскільки ми ділимося з вами усіма нашими робочими проєктами, то чому б не поділитися історією про те, де ми черпаємо натхнення і мотивацію?

Ідея створити клуб йоги для працівників НАМ виникла у виконавчої директорки Катерини М’яснікової. Колеги ідею підхопили, знайшовся потрібний час і місце для йожних практик. За годину заняття ми встигаємо відпочити, перезавантажитися і головне – стати активнішими, продуктивнішими і бути в чудовому настрої.

Офісна йога має чимало переваг. Зокрема, - можливість позайматися, не виходячи за межі офісу і не витрачати час на транспорт.  Після оголошення карантину команда вирішила продовжити заняття у зумі. Йога на карантині – для багатьох працівників, замкнених у своїх квартирах, стала чудовою можливістю більше займатися спортом. А ще – не втрачати зв’язок з колегами і тренером Оксаною, яка не тільки слідкує за правильним виконанням асан, а ще й мотивує і надихає на хороший продуктивний день.

«Онлайн-йога відрізняється від звичайної тільки тим, що тренер не може підійти до тебе і виправити твої позиції. У іншому є свої плюси: гнучкий графік, збільшення тривалості заняття з 1 години до 1 години 45 хвилин, а також самої кількості занять», - ділиться своїми враженнями головна бухгалтерка Владислава Осовик. І додає: «Йога – це круть. Вона виробляє корисні навички, витривалість, наповнює позитивною енергією, гордістю за подолання неможливого і окриляє».

Плюси йоги в онлайні бачить і Ольга Зоря, адміністраторка Контент Фонду: «Онлайн-заняття майже не відрізняються від оффлайнових в плані фізичних вправ. Атмосфера відрізняється - більш неформальне оточення, кожен почувається більш комфортно вдома, більш розслаблено. А не вистачає фізичної взаємодії з тренером, коли Оксана підходить та допомагає виконати вправу правильно. Також в онлайні є можливість переносити час зайнять, залежно від побажань більшості учасниць. Декілька разів ми займалися ввечері, це також виявилося зручно». Також Ольга розповіла нам, що заняття йоги допомагають їй краще організувати свій день під час карантину, більше рухатися, краще почуватися, а також - пережити карантин на самоізоляції та покращити настрій.

«Офісна йога – це ще й прекрасний варіант тимбілдингу для колективу», - вважає організаційна директорка НАМ Олена Хорозова і додає, що після занять з йоги колеги почали краще один одного розуміти. Для Олени йога – це здоров’я, насамперед, спини і всього тіла, а ще вона підвищує якість життя, ви стаєте активнішими і рухливішими.

Команда йога – це приклад мотивації працівників у межах «домашнього» офісу. Для цього треба тільки домовитися з тренером і мати дружній, готовий до всіляких активностей, колектив. Це простий кейс, який і ви можете запровадити  у ваших офісах. Не бійтеся пробувати, бути кумедними, бути впертими і бути справжніми і здоровими!

Пресцентр НАМ