Громадське обговорення мовлення громад у Києві 18 лютого

В березні цього року Верховна Рада України планує розглянути проект Закону України «Про медіа», який  передбачає докорінну реформу комунальних телерадіоорганізацій. 

Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на звернення Національної асоціації медіа (НАМ) погодився взяти участь у громадському обговоренні «Розбудова мовлення громад та реформування комунальних телерадіоорганізацій відповідно до проекту Закону України «Про медіа», яке відбудеться 18 лютого 2020 року в м. Києві.

В межах цього обговорення представники комунальних мовників, регуляторних органів та громадськості зможуть висунути та обговорити пропозиції до проекту закону в частині регулювання діяльності комунальних телерадіоорганізацій та мовлення громад. Пропозиції, які будуть погоджені учасниками обговорення, Національна асоціація медіа узагальнить та направить до Верховної Ради України. 

ПРОГРАМА громадського обговорення.

Прохання зареєструватися до участі у громадському обговоренні до 15 лютого 2020 року за цим посиланням – https://forms.gle/zyF397vZtHpfwCi98. Після заповнення форми вам буде надіслано підтвердження реєстрації. 

Пресцентр НАМ