Галина Ярцева_відгук про навчання на вебінарах UMES

Галина Ярцева (директорка ПП «Закарпатський інформаційний центр») - учасниця вебінарів Олега Гнатюка «Як подружити медіа та інстаграм» і Наталі Беднарської «SMM для медійних проектів», організованих UMES.

Вчитися я люблю, бо вважаю, що сучасний керівник має і сам бути універсальним солдатом на виробництві. Знань з журналістики, режисури та монтажу уже мені було мало, хотілось зрозуміти механізми взаємодії телебачення та диджитал-платформ. Останні розвиваються дуже швидко і конкуренція в медіа на Закарпатті досить висока. Тому, аби втриматися в топі, треба вміти себе представляти на різних майданчиках. Телеканал Ужінформ має свій вебпортал, і це - складова Закарпатського інформаційного центру. 5 років телевізійний контент розміщували на сайті і, відповідно, на фб. Але алгоритмів соціальних мереж вивчали мало, тому і контент практично не адаптовували. Обидва курси від  Олега  Гнатюка і Наталки Беднарської  відкрили новий світ розуміння потреб нашої цільової аудиторії. Отриманні знання дозволили сфокусуватись на важливому, навчили з найменшими затратами на виробництві адаптовувати телевізійний контент під вимоги фейсбуку та інстаграму. Я навчилась читати цифри статистики, аналізувати медіаринок та оцінювати конкурентів. А також розуміти аудиторію та її запити. Отриманні в двох курсах теорію та практичні навики зараз ми весело і завзято втілюємо в життя.  Уже є чим похвалитися. Наш інформаційний контент в соцмережах став легший  для сприйняття, адже ми знайшли спільну мову з аудиторією. Ми розробили контент-план і системно працюємо у ньому. Вивчаємо інтереси людей, які приходять на наш майданчик, і створюємо для них унікальний контент. Якщо говорити мовою цифр, то за два місяця нам вдалося збільшити нашу аудиторію майже на 700 людей. І це органічним способом. Ми почали створювати caption video для інстаграму та фейсбуку, а віднедавна спробували онлайн-трансляцію. І все це добре сприймає аудиторія і дає нам високе охоплення та взаємодію.

Щодо викладачів курсів, то навіть карантинні умови не вплинули на засвоєння матеріалу. З нетерпінням чекала кожного включення і готувалася до уроків, як в школі. До всього, було корисно почути досвід колег з інших регіонів, а майданчик онлайн-курсів дозволив це реалізувати. Вдячна  НАМ та UMES  за цю можливість, результатами якої я уже насолоджуюсь.

Пресцентр НАМ