Безкоштовні права на фільм "Чорний козак" від Контент Фонду НАМ

stub

Гарна новина –  фільм «Чорний козак»  можна безкоштовно транслювати у ваших ефірах увесь рік! «Контент Фонд» Національної асоціації медіа отримав права на фільм  до лютого 2022 року.

Усі, хто вже мав дозвіл на трансляцію, а це 18 регіональних телекомпаній, автоматично отримають пролонгацію. А ті телеканали, які ще не долучилися до показу, можуть отримати права вже сьогодні.

Оформлюйте замовлення на отримання фільму «Чорний козак» на сайті «Контент фонду» просто зараз!

«Чорний козак» – це унікальний український фільм за сюжетом казки Сашка Лірника «Казка про вдову Ганну-Шулячку, чорного козака і страшне закляття». Знятий аматорами упродовж 10 років цей фільм - про самобутність українського народу, з його неповторним фольклором, унікальними традиціями, магією, забобонами та містикою.

23 серпня 2020 року відбулася перша регіональна прем’єра фільму «Чорний козак». Він викликав неабиякий захват у глядачів, тому телеканали звернулися до «Контент Фонду», щоб вдруге транслювати фільм.

Замовляйте права на трансляцію у «Контент Фонді» та радуйте глядачів якісним контентом!

Сюжет фільму «Чорний козак». 

Від чоловіка, який пішов на війну, красуні Ганні залишається лише перстень, шабля та донька. Ганна відмовляє численним женихам і самостійно веде господарство та виховує дитину. Але раптом починають відбуватися дивні речі - по ночах хтось приходить до обійстя і виконує найтяжчу роботу: оре поле, лагодить ворота… Ворожка дає Ганні зачароване яйце, здатне зробити її невидимою і дізнатися, хто приходить до неї уночі. І побачила Ганна Чорного Козака, проклятого не бачити світла сонячного...

Відгуки

Наталя Поспеловська, програмна директорка телеканалу «ВІТА» (Вінниця): «Головним мотивом, що підштовхнув нас взяти цей фільм в ротацію, став його етнічний характер. Такого контенту дуже мало на ринку. Також ми були вражені тим, що всі кошти від показу пішли на підтримку та реабілітацію захисників України. Сам фільм перевершив наші очікування. Ми думали, що кінострічка, знята з мінімальним бюджетом, буде виглядати бідно. Але помилилися. Яскраво, барвисто, душевно і тепло. Гумор, народність, елементи казки і реальності - все дуже гармонійно переплелося у фільмі».

Ірина Турченко, телеканал «Відкритий» (Дніпро): «Усій нашій команді фільм сподобався, дивилися з великим інтересом. Нашим мотивом показу були розвиток і підтримка українського кіно».

Хочете наповнити свій ефір неповторним українським кіно? Тоді замовляйте фільм «Чорний козак» на сайті «Контент Фонду»!

Сайт: cf.nam.org.ua

e-mail: content@nam.com.ua

Контактна особа - Ольга Зоря.

Телефон: 096 865 88 83, 

Viber і Telegram: 050 601 59 63