Як команда «Автохвилі» готується до старту нового формату

stub

Нещодавно команда «Лабораторії форматів» отримала більше 40 заявок на участь у конкурсі для радіокомпаній. Вибір був важким, але ми обрали 9 компаній, які отримали гранти на реалізацію трьох оригінальних радіо форматів 


Одним із переможців стала ТРК «Пріоритет»з Кременчука, яка вже працює над проєктом «Правда. Фейк. Маніпуляція». Зараз команда радіо «Пріоритет» активно готується до прем’єри формату у своєму ефірі і хоче поділитися новинами з вами.

«На жаль, не завжди у регіональних компаній, а особливо, в час пандемії є необхідні ресурси на пошук нових сценаристів та креативних груп на створення форматів, що могли б висвітлювати соціально-важливі теми яскраво і креативно. Зараз ще більше стало зрозумілим, що прийшов час працювати і мислити по-новому, шукати антикризові рішення в екстремальних умовах.

В конкурсі на створення оригінальних форматів ми подали заявку на створення радіопроєкту з тематики «Правда. Фейк. Маніпуляція». Впевнені, що це цікавий формат, який зможе не тільки розважати, а й проявляти свою соціальну функцію. Він спрямований на те, щоб мешканці міста не тільки знали про фейки, а й уміли їх відрізняти.

Наша мета - допомогти слухачам зрозуміти, як та чи інша фейкова новина чи маніпуляція може вплинути їхню свідомість, на національному рівні та конкретно в нашому місті. Наразі триває підготовка програм. Вже відбулося декілька онлайн-тренінгів, організованих НАМ, з підготовки команд радіостанцій до створення програм. Зокрема, дуже корисною як для нас була зустріч в Zoom з Ольгою Вагановою та Оленою Мартиновою. Взяли для себе декілька ідей, щодо піару проєкту.

Впевнені, що створення нового формату на нашій радіостанції допоможе нам покращити взаємодію з цільовою аудиторією та залучити нових слухачів, а ще - це можливість побудувати інноваційні стратегії взаємодії з рекламодавцями, зацікавивши їх соціальною значимістю проєкту».

Пресслужба НАМ