Як долучитися до прем'єри "Сірої зони"?

stub

У квітні відбудеться грандіозна регіональна прем’єра 8-серійного серіалу «Сіра зона» - ексклюзивно в ефірах  учасників НАМ!

Для того, щоб долучитися до всеукраїнської регіональної прем’єри серіалу «Сіра зона», звертайтеся до «Контент Фонду» до 26 березня 2021 року.

«Сіра зона» - це гостросюжетна мелодрама, виробництва НАМ,  яка розкриває проблему ментального протистояння Сходу і Заходу України, що з побутового рівня перейшла в політичний та світоглядний. Через конфлікти, непримиренність і несприйняття глядач відчує необхідність діалогу, пошуків спільної мови, знищення стереотипів, побачить, як знаходити шляхи до порозуміння та визнання спільних цінностей.

Сюжет: Молодий львівський лікар, колишній учасник АТО з позивним Чума, їде до селища в «сірій зоні» знайомитися зі своєю віртуальною любов’ю Іриною. «Дівчина з переписки» виявляється багатодітною матір’ю, яку чоловік, військовослужбовець у формуваннях ОРДЛО, силою намагається повернути в Донецьк. Розчарований Чума збирається їхати додому, але село закривають на карантин через захворювання сина Ірини на дифтерію. Прийнятий Іриною та місцевими в штики, «наречений-бандерівець» змушений залишитися. Його лікарська професійність та патріотизм будуть піддані непересічним випробуванням.

Куратор сценарію – голлівудський продюсер Адам Сігел (Adam Sigel).

Авторка сценарію – Оксана Панасівська.

Режисерка – Ганна Гресь.

 

Тільки ексклюзивно для учасників НАМ!

Контакти для участі в прем’єрі:

Сайт: cf.nam.org.ua
e-mail: content@nam.com.ua

Контактна особа - Ольга Зоря.

Телефон: 096 865 88 83, Viber і Telegram: 050 601 59 63