П'ять причин чому вам необхідний Контент Фонд

Контент Фонд – це професійна платформа для медійників, на якій можна купувати та продавати ліцензований контент для телебачення та радіо. Це унікальний майданчик для виробників та покупців контенту, оскільки він відкриває чимало можливостей для наповнення інформаційного простору чимось оригінальним та унікальним. Ми віримо в майбутнє цієї платформи, бо бачимо для всіх сторін чимало переваг. Спробуємо розказати вам про кілька з них, щоб і ви повірили.


Контент Фонд – це можливість заповнити ефір якісним контентом за невеликі гроші
Унікальність майданчика Контент Фонду у тому, що це перша в Україні такого типу платформа, яка дозволяє купувати якісний контент за доступними цінами, а також пропонувати свої телепрограми, радіопрограми, серіали, фільми, бази голосів іншим компаніям. Раніше контент можна було тільки створювати самостійно або шукати великих дистриб’юторів, які за шалену комісію ділилися своїм контентом. Завдяки платформі Контент Фонду ви можете самостійно обирати програми для свого ефіру за тематикою та продавати свої. Це безпрецедентний випадок для українських медіа. А ще – це не абиякий мотиватор створювати конкурентоспроможний контент.


Зручний та функціональний сайт
Сайт Контент Фонду зручний та зрозумілий для користувачів. Усі програми поділені за категоріями, тому дуже легко обрати потрібне і пришвидшити процес пошуку. Окрім того, за допомогою фільтру ви зможете зазначити ті параметр, які потрібні саме вам (якість, формат, розмір екрану, частота кадрів, тривалість, серійність, мова тощо).
На сторінці Контент Фонду є можливість легко завантажити і вивантажити необхідний аудіо- чи відеоконтент, а також його оплатити. До того ж, у особистому кабінеті учасники Асоціації НАМ зможуть отримати знижки. Для НАМівці – комісія становить від 5% до 7% (залежно від пакету користувача), а для інших медіакомпаній та продакшинів – 10%. Що більше ви продаєте та купуєте, то більше бонусів отримуєте.


Можливість купити не просто один випуск, а цілий цикл
Ви можете заповнити свою програмну сітку, придбавши не одну програму, а цілий цикл. Це дуже зручно. Для прикладу, кулінарне шоу має 20 випусків. Ви можете придбати ті випуски, які вам сподобалися, або ж усі, які є в наявності. Залежно від потреб, ви можете додавати до своєї програмної сітки цікаві програми, а заодно – підтримувати інші регіональні медіакомпанії. У вас є можливість переглядати прев’ю відео або частину програми, щоб визначитися.


Упізнаваність медіакомпанії та налагодження партнерської мережі
Основна місія Контент Фонду – створити механізм обміну ліцензованим контентом та налагодити спільне виробництво між регіональними мовниками. Якщо ви створюєте якісний актуальний контент, яким можна заповнити ефір, то чому б не поділитися ним з іншими та ще й отримати за це фінансову винагороду?
Що більше ви створюєте професійного продукту, то маєте більші шанси на затребуваність. А згодом – на впізнаваність вашої медіакомпанії чи продакшину.
Контент Фонд надає можливість регіональним мовникам не тільки купувати та продавати контент, а й налагоджує між ними комунікацію, дає можливість для створення партнерських мереж.


Безкоштовний контент
Однією з переваг Контент Фонду є можливість придбати умовно безкоштовний контент, який позначений спеціальним ярличком. Зацікавленим покупцям доведеться заплатити за нього символічні гроші за обслуговування платформою.
Важливо знати, що весь контент, розміщений на Контент Фонді, захищений законом про авторське право і не може бути відтвореним, перевиданим, поширеним, переданим, перепроданим або іншим чином використаним третіми особами без прямого письмового дозволу.
Наразі сайт працює у тестовому режимі. Зовсім скоро ви зможете вільно купувати та продавати свій контент та легко оплачувати за допомогою банківської картки.


У нас грандіозні плани – Контент фонд незабаром стане найпотужнішою платформою, яка зможе стати осередком якісного конкурентоспроможного контенту, надасть медіакомпаніям більше можливостей для розвитку та конкуренції. Приєднуйтеся!