22 липня - онлайн-обговорення «Проєкт Закону «Про медіа»

22 липня з 10:30 до 13:30 Національна асоціація медіа спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики та проєктом “Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні” проведуть онлайн обговорення «Проєкт Закону «Про медіа» 2693-д: Обговорення регулювання публічних аудіовізуальніих медіа (Розділ № 3)».

Під час заходу Катерина М’яснікова, виконавча директорка НАМ та учасниця робочої групи з розробки проєкту закону, представить Розділ №3 Проєкту Закону «Про медіа» щодо публічних аудіовізуальних медіа та розповіст про зміни, які внесли в цей розділ до повторного першого читання.  Долучаться до обговорення також Микита Потураєв, Голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики, та Ґерґелій Гоштоній, консультант Ради Європи (Угорщина), з коментарями щодо  Розділу №3 з точки зору дотримання міжнародних стандартів та кращих практик.

Серед запрошених до виступу експертів та експерток:

  • Ігор Розкладай, ГО “Центр демократії та верховенства права”;
  • Людмила Опришко, ГО “Платформа прав людини”;
  • Ольга Большакова, Національна асоціація медіа;
  • Світлана Остапа, ГО “Детектор медіа”.

До участі у відкритій дискусії запрошені представники  та представниці комунальних телерадіоорганізацій, місцевих медіа, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Дискусія пройде у Zoom. Реєстрація на захід обов'язкова і триває за посиланням - https://forms.gle/PY6982Q6SUdKuesE8 до 20 липня включно.

Підтвердження участі у заході буде надіслане електронним листом 21 липня.

Захід відбудеться за підтримки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та у співпраці з проєктом «Європейський Союз  та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» .

Пресслужба НАМ