stub

Напрямки діяльності

stub
Юридичні консультації

Кожен член асоціації має право отримати юридичну підтримку у вирішенні питань, пов’язаних із його діяльністю як суб’єкта інформаційної діяльності.

Показати більше
stub
Адвокація та лобіювання

Асоціація представляє інтереси членів НАМ у державних органах, зокрема в процесі підготовки нормативних актів. Над цими завданнями працює команда центру адвокації та лобіювання.

Показати більше
stub
Дослідження

Вже десять років у НАМ існує центр досліджень, який має успішний досвід проведення тендерів та контролю дослідження аудиторії радіо в Україні, розробив індустріальне дослідження регіонального ТБ та провів близько 100 власних досліджень.

Показати більше
stub
Пресцентр

Інформує про головні події медіагалузі та висвітлює найважливіші питання життя медіа. Надає послуги інформаційної підтримки та консультування членам асоціації.

Показати більше
stub
Освітній напрямок

UMES – це спільний навчальний проєкт Академії Німецької Хвилі та Національної асоціації медіа. Формат навчання: онлайн і аудиторне навчання; модульна програма.

Показати більше
stub
Диджитал

Новий напрямок НАМ займається консультуванням, розвитком диджитал-середовища, налагодженням партнерства та запровадженням нових джерел монетизації регіональних медіа, розвитком стратегій та рішень для стійкості диджитал-проєктів членів НАМ.

Показати більше