Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Про НАМ

Ідея створення Незалежної асоціації телерадіомовників виникла під час спільних зустрічей активних керівників регіональних телерадіокомпаній. Під час обговоренні діяльності компаній та обміну досвідом, стало зрозуміло, що велика частина існуючих проблем є спільними для всіх мовників. Подолати їх  необхідно, об’єднуючи зусилля.

Так, в травні  2000 року було засновано Незалежну асоціацію телерадіомовників (НАМ) на основі досвіду роботи аналогічних організацій за кордоном. Офіційна реєстрація  відбулася 27 липня 2000 року, а з січня 2001 року організація отримала всеукраїнський статус. З жовтня 2007 до членів НАМ приєднались загальнонаціональні радіомережі.        

Сьогодні Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ), це:

  • Перше українське неурядове медіа об’єднання ЗМІ, засноване в 2000 році
  • Найбільше професійне об’єднання електронних засобів масової інформації України: понад 100 регіональних та національних телерадіокомпаній України є членами НАМ
  • Реалізація 10 національних проектів на рік
  • Кращі професійні юристи, відомі медіа-експерти та досвідчені аналітики
  • Фахова сервісна підтримка, яка заощаджує витрати членів асоціації на утримання цілого штату спеціалізованих працівників
 
НАМ представляє інтереси галузі у Верховній раді України, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітеті з питань телебачення та радіомовлення та інших державних органах.  

 

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7500  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24063  Коментарів: 0