Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини центрів

Новини центрівПравова підтримка → В Україні продовжується боротьба за цифровий ефір


15.11.2012 19:16

В Україні продовжується боротьба за цифровий ефір

Найбільше галузеве об'єднання теле- та радіокомпаній України - Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) продовжує відстоювати права телекомпаній, що не отримали ліцензії на мовлення у цифровому форматі. 

13 листопада апеляційний суд  не задовольнив скаргу асоціації НАМ та її членів на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва. Мова йде про позови асоціації «НАМ», ТОВ «Н.А.М» і МТРК «Чернівці», відповідачами в яких є Наіональна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Юрист асоціації, Тетяна Фоміна, яка веде цю справу, зазначила: «Мотиви прийняття рішення апеляційного суду будуть нам відомі наступного тижня, коли суд виготовить повний текст рішення. Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва  складалося із цитування статей законів «Про телебачення і радіомовлення» та «Про Національну раду України  з питань телебачення і радіомовлення», не пов’язаних із підставами позову, які вказала  асоціація. Апеляційному суду вистачило півгодини, щоби  переконатися в обґрунтованості та законності рішення суду першої інстанції, і це при тому, що матеріали справи містять більше тисячі сторінок».

Асоціація готує касаційну скаргу та має намір після проходження всіх судових інстанцій в Україні подавати справу на розгляд Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, Незалежна асоціація телерадіомовників оскаржує рішення Нацради щодо оголошення цифрового конкурсу та  затвердження його умов (№ 823 та № 824). В результаті дій Нацради  телекомпанії, що мають діючі ліцензії на ефірне мовлення, були змушені брати участь у конкурсі на цифрове мовлення, і не стали переможцями, тоді як близько 30% усіх ліцензій отримали компанії, створені за декілька місяців до проведення конкурсу. Мова йде про нові маловідомі компанії, які отримали велику частину частот: ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Партнер ТВ». НАМ просить скасувати рішення щодо визнання їх переможцями.

Прес-центр НАМ

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15328  Коментарів: 0