Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини центрів

Новини центрівПравова підтримка → НАМ звертатиметься до Європейського суду з приводу незаконності проведення цифрового конкурсу на регіональне та місцеве мовлення


29.3.2013 19:54

НАМ звертатиметься до Європейського суду з приводу незаконності проведення цифрового конкурсу на регіональне та місцеве мовлення

Вищий адміністративний суд України відхилив касаційну скаргу Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) на рішення судів першої та апеляційної інстанцій, прийнятих у справі про оскарження  рішень і дій Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення при проведенні  цифрового конкурсу на місцеве та регіональне мовлення. Жодна судова інстанція не побачила порушень закону, на які вказувала асоціація.

Справу веде Тетяна Фоміна, юрист, керівник Правового центру НАМ.

«Лише сліпотою нашої Феміди до вимог закону та прав особи можна пояснити судові рішення, які ми отримали. Місцеві телерадіокомпанії, нагородженні численними грамотами та подяками Національної ради за сумлінну діяльність та високий професіоналізм у сфері телерадіомовлення програли компаніям, створеним за однаковим зразком одними й тими ж засновниками за місяць до  проведення конкурсу. Ми вичерпали усі правові можливості захистити права членів асоціації в України та маємо намір звертатися до Європейського суду з прав людини», - зазначила Тетяна Фоміна.

Нагадаємо, 16,17 серпня 2011 року відбувся цифровий конкурс на частоти з регіональним покриттям, внаслідок якого 150 регіональних та місцевих компаній не отримали ліцензій на мовлення у цифровому форматі.   

14 листопада 2011 року Незалежна асоціація телерадіомовників оскаржила в Окружному адміністративному суді міста Києва рішення Нацради від 15 квітня 2011 щодо цифрового конкурсу року, і просила визнати їх протиправними та нечинними. Мова йде про рішення № 823 «Про затвердження Конкурсних умови на отримання ліцензії на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVВ-Т2 (МРЕG-4) (територіальна категорія мовлення - регіональне і місцеве мовлення)» та № 824 «Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення)», а також про рішення щодо п'ятьох переможців конкурсу - нових маловідомих компаній, які отримали велику кількість частот: ТОВ «Партнер ТВ»,  ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Аріадна ТВ» та  ТОВ«Лідер ТВ».


Прес-центр НАМ
Фото з сайту www.helsinki.fi

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15310  Коментарів: 0