Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

News centers

News centersTraining programs → У Києві та Донецьку відбулися семінари "Політичні дебати під час виборчої кампанії"


11.11.2012 02:31

У Києві та Донецьку відбулися семінари "Політичні дебати під час виборчої кампанії"

За сприяння представництва Ради Європи в Україні  Незалежна Асоціація ТелерадіоМовників та Інтерньюз-Україна провели передвиборні тренінги на тему «Політичні дебати під час виборчої кампанії». Заходи пройшли у Києві та Донецьку на початку жовтня.  

На семінарах журналісти та редактори регіональних ЗМІ розглянули питання ролі політичних дебатів у ЗМІ під час виборчої кампанії, етичні та професійні правила для журналістів та гостей, оглянули жанри дебатів в іноземних та вітчизняних медіа, а також з’ясовували, як обрати правильний формат дебатів на кожному з етапів виборчої кампанії, як спровокувати активну дискусію, зберігаючи неупередженість та рівні можливості для кандидатів та як зробити дебати цікавими для молоді. У практичній частині учасники самі імітували дебати з уявними політиками на тему «Що очікує молодь, яка вперше голосує на виборах».
                                                              
Для українських журналістів та ведучих викладали французький радіо експерт Жан-Марі Коат  та український тренер Павло Новіков.

Ірина Вуйцик, керівник навчального центру НАМ: «Формат політичних дебатів на телебаченні, а тим більше на радіо, не є достатньо популярним в Україні, тому учасникам було цікаво ознайомитися з європейським досвідом і самим побути в ролі політиків. Сподіваюся, отримана інформація та навики будуть впроваджені журналістами в їхній роботі під час виборчої кампанії.»

Уляна Воробець, головний редактор «Радіо Жовква» м.Львів: «Семінар супер! Особливо для початківців. За два дні  тренінгу я почерпнула вичерпну інформацію про те, як правильно готуватись до дебатів і освоїла техніку підготовки. Дякую організаторам за запрошення!».


 

Фото з сайту www.toloka.hurtom.com та з архіву НАМ

 

Back to

 

Blog IAB

Ольга Большакова
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Views: 7288  Comments: 0