Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини центрів

Новини центрівНавчальні програми → Прикарпатських журналістів навчали працювати на виборах


25.6.2012 14:08

Прикарпатських журналістів навчали працювати на виборах

Прикарпатських журналістів навчали працювати на виборахЗнову про вибори. Перед кожними з них для представників засобів масової інформації проводять спеціалізовані семінари. Після Сімферополя черговий регіональний тренінг завітав до Івано-Франківська.

Впродовж 2-х днів прикарпатських медійників знайомлять зокрема із новинками законодавства. До прикладу, недостовірність інформації, яку не можна поширювати у передвиборчій агітації, тепер визначатиме суд. І це ще не всі нововведення.

Президентські та парламентські вибори щойно пережила Франція. Представник цієї країни Домінік Терьє має неабиякий досвід, яким вирішив поділитися з українськими колегами. Каже, ситуація зі ЗМІ тут вельми непроста. З одного боку, вони вміють добре працювати. Однак з іншого — забувають про первинну мету своєї діяльності. Захищати від тиску не лише себе, але й усе суспільство, подаючи йому об'єктивну інформацію.

Регіональний семінар зачіпає правила поширення передвиборної агітації, терміни її проведення, а також тонкощі, які відрізняють її від політичної реклами. Такі заходи, кажуть їх організатори, користуються у медійників незмінним успіхом.

Відгуки про те, наскільки вони корисні у повсякденній роботі ЗМІ, учасники семінару вкажуть у відповідних анкетах-опитуваннях. Надалі схожі семінари проведуть у Львові й Донецьку. Однак для цього доведеться дочекатися завершення футбольного чемпіонату.

www.1043.com.ua

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23810  Коментарів: 0