Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини центрів

Новини центрівНавчальні програми → Медійники з західної України зустрілися в Івано-Франківську на навчанні


21.6.2012 20:24

Медійники з західної України зустрілися в Івано-Франківську на навчанні

Нюанси законодавчих колізій. В Івано-Франківську відбувся семінар-навчання для представників регіональних мас-медіа. Основна тема зустрічі — правові проблеми розміщення та поширення реклами у ЗМІ. Саме це нині найбільше і хвилює телевізійників.

Що можна давати в ефір, що категорично заборонено, та як у правовому полі обійти законодавчі пастки — основні нюанси взялися роз'яснювати експерти Правового центру Незалежної асоціації телерадіомовників.

Поспілкуватися із юристом на зустріч окрім місцевих ЗМІ завітали представники теле- та радіокомпаній зі Львова, Тернополя, Чернівців, Коломиї та Стрия. «Найгарячіша» тема семінару — наближення виборчого процесу.

Підвищення рівня обізнаності менеджерів підприємств — невід'ємний атрибут розвитку бізнесу. Утім для комфортного спілкування, а відтак і вдосконалення, має бути своєрідна арена для зустрічей із фахівцями. Принаймні у цьому переконаний голова депутатської комісії з питань промисловості та підприємництва Олександр Бубен, який підтримав проведення семінару.

Семінар на Прикарпатті, запевняють його організатори — лише перший крок. На майбутнє планують провести ще серію подібних заходів із медійниками чи не в усіх містах України.

Відео сюжет про тренінг

www.1043.com.ua

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13715  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик