Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини центрів

Новини центрівАдвокація та лобіювання → НАМ запрошує на конференцію у Ялту


2.9.2011 16:19

НАМ запрошує на конференцію у Ялту

Мета конференції – обговорити типові помилки яких припускаються телерадіокомпанії під час реалізації власних он-лайн проектів або у процесі перетворення у мультимедійну компанію.

Спікери конференції:

    Юлія Смірнова, ТАВР

    Денис Гурський, МММ

    Стас Туголуков, RuTube

    Тетяна Гринєва,  Изюм

    Віталій Голубєв, Медіа холдинг «ОГО»

Катерина М’ясникова, виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників: «Перехід на мультимедійні платформи поступово стає закономірним кроком на шляху еволюції  сучасних українських ЗМІ. Водночас, робота з новими медіа вимагає особливого підходу та напрацювань. Під час конференції «Нові медіа – нові помилки» її учасники зможуть разом з фахівцями обговорити яким чином зробити такий перехід більш успішним».
Конференція відбудеться 29 – 31 серпня 2011 року у готелі Кримський за адресою: АР Крим, м. Ялта, вул. Басейна 20.

Участь у конференції безкоштовна. Проїзд та проживання оплачуються учасниками самостійно.

Реєстрація учасників відкрита до 25 серпня за телефонами  044 254-55-56, 044 289-25-99 або електронною поштою office@nam.com.ua. Передбачена можливість розміщення у номерах готелю «Кримський» (вартість одномісного номеру - 620 грн. на добу, можливе розміщення по двоє). Всіх бажаючих проживати у готелі «Кримський» просимо зареєструватись не пізніше 19-го серпня.

 

*           *           *

Міні-конференція "Нові медіа: нові помилки на шляху до успіху" здійснюються  Незалежною асоціацією телерадіомовників за підтримки Програми "Засоби Масової Інформації" Міжнародного фонду  "Відродження", а також МГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки програми "У-Meдіа" Інтерньюз Нетворк.
Мета проекту: Стимулювати розвиток та забезпечити ефективну роботу конвергентних платформ на базі регіональних медіа компаній, підвищивши таким чином різноманітність та доступність локальної  інформації для громадян України.  Детальніше про програму: www.irf.ua.

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23089  Коментарів: 0