Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини центрів

Новини центрівАдвокація та лобіювання → Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення


4.9.2014 19:03

Катерина М'ясникова та Ольга Большакова - у складі робочої групи для подальшого впровадження цифрового мовлення

Для  вирішення проблемних питань реалізації в Україні програми впровадження цифрового телерадіомовлення рішенням Національної ради від 4 вересня створено робочу групу. 
 
За словами члена Національної ради Олега Черниша, робоча група розглядатиме питання подальшого розвитку цифрового телебачення в Україні, створить план із відключення аналового мовлення, сприятиме тому, щоб цей перехід був безболісним для громадян.
 
До неї увійшли представники регуляторного органу, а також інших державних органів, підприємств і громадських організацій. Це, зокрема, члени Національної ради Олег Черниш і Олександр Ільяшенко, керівники структурних підрозділів регуляторного органу, а також за згодою представники Державного комітету телебачення і радіомовлення, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», ТОВ «Зеонбуд», Індустріального Телевізійного Комітету, Незалежної асоціації телерадіомовників, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
 
Робочу групу створено відповідно до домовленостей, досягнутих за результатом проведеної в Національній раді 27 серпня наради. 
 
Перше засідання робочої групи заплановане на середу, 10 вересня. Загалом засідання, як повідомив Олег Черниш, будуть відкритими.
 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13760  Коментарів: 0