Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Правова підтримка

25.2.2015

Татьяна Фомина: Путин может отдыхать. Мы своими руками прививаем ценности "русского мира" - цензуру и единомыслие

"Українські Новини" побеседовали с практикующим медиа-юристом, руководителем Правового центра Независимой ассоциации телерадиовещателей Татьяной Фоминой.

23.5.2014

25 травня працюватиме «гаряча лінія» юридичної допомоги для медіа

У неділю, 25 травня 2014 р., працюватиме «гаряча лінія» Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) безкоштовної юридичної допомоги для медіа.

Всі новини розділу

 

Новини

РозділиПравовий центр інформує

26.3.2019 17:15 | Автор:

Розсилка Правового центру_26 березня 2019 року

Шановні члени асоціації!

Нагадую про необхідність до 31 березня подати в Нацраду звіт про структуру власності станом на 31.12.2018 року. За неподання чи несвоєчасне подання звіту встановлена відповідальність у розмірі 5% ліцензійного збору по всім ліцензіям. Зауважте, що мова йде саме про неподання, а не помилки чи огріхи у тексті поданих документів. Подавати можна поштовою відправкою до 31 березня таким чином, щоби у вас були докази відправки (таким доказом є  опис вкладеного у лист)

Ті, хто уважно слідкує за змінами законодавства, пам’ятає, що у минулому році до закону України «Про телебачення і радіомовлення» були внесені зміни до ст. 59, відповідно до яких телерадіоорганізації зобов’язуються щорічно у строк до 31 березня подавати  до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності (таким органом є Міністерство економічного розвитку та торгівлі ), звіт за попередній (звітний) рік діяльності про використання об'єктів авторського права і (або) суміжних прав, а саме музичних творів, аудіовізуальних творів, фонограм (відеограм) та зафіксованих у них виконань, у телерадіоефірі телерадіоорганізації.  Ці зміни були внесені законом «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права  і (або) суміжних прав».  Частиною другою статті четвертої цього закону  встановлено, що форму звіту затверджує Міністерство економічного розвитку та торгівлі. Перша спроба затвердити таку форму провалилася -  10 січня 2019 року  рішенням № 16 державна регуляторна служба відмовила Міністерству у погодженні проекту наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження форми звіту телерадіоорганізацій" (далі - проект наказу), а також документів, що додаються до проекту наказу, надісланих Мінекономрозвитку листом від 10.12.2018 N 2301-07/54074-03.

На веб-сторінці Міністерство виклало новий проект та додані документи для громадського обговорення.

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=3678f3d0-0145-47f1-9173-d3b3e34281d3&title=ProektNakazuMinisterstvaEkonomichnogoRozvitkuITorgivliUkrainiproZatverdzhenniaFormiZvituTeleradioorganizatsii

Закликаю вас взяти участь у обговоренні, оскільки ви нікуди не подінетеся та, скоріш за все, наступного року  будете подавати цей звіт. У цьому році, у зв’язку із тим, що Міністерство не встигнуло  затвердити форму звіту, він подаватися не повинен.

З повагою,

Тетяна Фоміна,  Правовий центр НАМ

 

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13957  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7506  Коментарів: 0