Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Правова підтримка

25.2.2015

Татьяна Фомина: Путин может отдыхать. Мы своими руками прививаем ценности "русского мира" - цензуру и единомыслие

"Українські Новини" побеседовали с практикующим медиа-юристом, руководителем Правового центра Независимой ассоциации телерадиовещателей Татьяной Фоминой.

23.5.2014

25 травня працюватиме «гаряча лінія» юридичної допомоги для медіа

У неділю, 25 травня 2014 р., працюватиме «гаряча лінія» Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) безкоштовної юридичної допомоги для медіа.

Всі новини розділу

 

Новини

РозділиПравовий центр інформує

22.3.2016 12:24 | Автор:

Розсилка Правового центру_22 березня

Шановні члени асоціації!

У строк до 31 березня ви повинні подати до Національної ради звіт про структуру власності.

Порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги  затверджений рішенням  Національної ради від 21.01.2016 р., зареєстрований в Мінюсті 17.02, опублікований (набув чинності) 10.03.

Порядок та форми містяться на головній сторінці веб-сайту Національної ради www.nrada.gov.ua  у розділі «Нормативні документи» (передостанній документ  у переліку).

Тим, хто ще не знайомий із ним,  рекомендую почати ознайомлюватися. Зверніть увагу на те, що кожний додаток, окрім 1 та 10,  містить опис того, як має бути заповнена форма, а форма № 6 стосуєтсья лише провайдерів програмної послуги.

Завтра я закінчу процес добору цензурних слів, якими я можу охарактеризувати зміни до закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо прозорості структури власності, та Порядок, затверджений Національною радою на виконання цих змін,  і ви отримаєте  відповідну розсилку  Правового центру.

 

З повагою, Тетяна Фоміна.

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13706  Коментарів: 0
Ольга Большакова