Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

Новини. Правова підтримка

25.2.2015

Татьяна Фомина: Путин может отдыхать. Мы своими руками прививаем ценности "русского мира" - цензуру и единомыслие

"Українські Новини" побеседовали с практикующим медиа-юристом, руководителем Правового центра Независимой ассоциации телерадиовещателей Татьяной Фоминой.

23.5.2014

25 травня працюватиме «гаряча лінія» юридичної допомоги для медіа

У неділю, 25 травня 2014 р., працюватиме «гаряча лінія» Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) безкоштовної юридичної допомоги для медіа.

Всі новини розділу

 

Новини

РозділиПравовий центр інформує

16.4.2019 17:04 | Автор:

Розсилка Правового центру_16 квітня 2019 року

Шановні члени асоціації!

Більшість з вас отримала листи від Національної ради з проханням до 26 квітня 2019 року подати звіти про використання об’єктів авторського права та суміжних прав в Міністерство економічного розвитку та торгівлі.

Щодо цих звітів я висловилася декілька тижнів тому, коли нагадувала про необхідність подавати до Національної ради звіт про структуру власності. З того часу нічого не змінилося. Проект наказу Мінекономрозвитку про затвердження форми звіту про використання об’єктів авторського права та суміжних прав  все ще є проектом, а не нормативно-правовим актом, обов'язковим для виконання. Окрім цього, стаття 59 закону «Про телебачення і радіомовлення» зобов’язує телерадіоорганізації подавати такі звіти до 31 березня.   Ні Мінекономрозвитку, ні Національна рада не вправі змінювати цю дату.  Тому на сьогодні не існує жодної правової підстави, на якій від телерадіоорганізацій можна вимагати  ці звіти, та з якої телерадіоорганізації зобов’язані їх подати.

З повагою, Тетяна Фоміна, правовий центр НАМ

 

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24014  Коментарів: 0