Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

13.2.2018 17:04 | Автор:

Відбулись Збори Правління Незалежної асоціації телерадіомовників

8-9 лютого в м. Ужгород відбулось  засідання Правління НАМ. Команда  Асоціації презентувала план діяльності поточного року.

Основними питаннями обговорення  зустрічі  стали стратегічні проекти Асоціації:

  • «Дерегулювання ринку телебачення і радіомовлення»;
  • «Підсилення членів НАМ»;
  • «Освіта та просвіта»;
  • «Суспільний вплив»;
  • «Схід»;
  • «Організаційний розвиток» та інш.

Головною подією чергових зборів Правління Асоціації стала зустріч із регіональними мовниками.

Участь у заході  взяли: члени Правління Незалежної асоціації телерадіомовників, працівники НАМу,  представники  закарпатських мовників.

Спікери:  Катерина Мʼяснікова, виконавчий директор НАМу; Геннадій  Сергєєв, Голова  Правління НАМу, Тетяна  Лебедєва,  Почесний Голова НАМу, куратор з питань  фандрейзингу та представник  у Наглядовій раді; керівники Центрів та Департаментів НАМу: Ольга Большакова, Керівник центру адвокації та лобіювання; Віталій Гордузенко, Керівник центру досліджень; Тетяна Фоміна, Керівник Правого центру; Наталя Беднарська, Діджитал директор НАМ; Оксана Панасівська, Директор UMES.

За словами, Катерини Мʼяснікової, виконачого директора НАМу, питання дерегулювання є  базовою функцією Асоціації та суспільною місією. Безумовно, важливим залишається регулювання контенту, а саме: створення спільного регулювання в системі  радіомовлення. Серед пріоритетів діяльності організації: узгодження моделі та  підготування змін до законодавства, запуск сайту, присвяченого співрегулюванню. Отже,  питання саморегуляції та  регуляції- найближчі пріоритети  діяльності НАМ.  Важливим також є робота над ініціативами щодо створення співрегуляторних актів. Забезпечення прозорості переходу  з аналогового на цифрове мовлення.  Асоціація планує продовжувати роботу  над проектами в сфері  колективного та авторського права.

Серед пріоритетних напрямків НАМу - регулювання мовлення громад, проведення заходів  на підтримку законопроекту « Про внесення змін щодо Закону України «Про рекламу». 

Окремою подією стала зустріч з мовниками Закарпатської області. Представники Асоціації, члени Правління НАМу обговорили, як вирішуються питання локального контенту, чи є конкуренція з мовниками  Угорщини, плани на новий рік, в тому числі і рекламний, питання цифрового мовлення.

Тетяна Лебедєва, Почесний Голова НАМу зауважила, чому НАМ  вже 17 рік поспіль  успішно працює і розвивається : «Головні в нашій Асоціації- це компанії та люди, які працюють в регіонах. Ми розуміємо, що потрібно нашим членам».

Дякуємо учасникам зустрічі та запрошеним гостям за цікаву розмову та готові і надалі брати участь в обговоренні нагальних проблем, які є важливими для  медіа спільноти та регіонів. Сподіваємося, що наша спільна робота дасть свої результати та призведе до позитивних змін в галузі.

 

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7144  Коментарів: 0
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 14958  Коментарів: 0