Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

2.3.2018 21:39 | Автор:

Семінар «Як вашій радіостанції дістатися вершини рейтингів і залишитися там?»

Маємо надзвичайно круту новину для вас!

23- 24 березня Ukrainian Media E- School запускає дводенний максимально змістовний семінар для медійників «Як ВАШІЙ РАДІОСТАНЦІЇ дістатися вершини рейтингів і залишитися там?» , на якому учасникам розкажуть всі секрети і лайфхаки (і навіть трішечки більше!) про те, як створити успішну радіостанцію. Тому скажемо прямо і коротко - цей event MUST HAVE до відвідування!

Ми дамо повний набір знань для як для для регіональних програмних директорів, так і для всіх творчих радіо- працівників, які прагнуть знань: лише перевірені інсайти та практичні кейси. А наші топ - спікери Віталій Дроздов,(генеральный продюсер ТАВР Медіа, директор ХiтFM) та Оксана Шавель (маркетинг-директор ТАВР Медіа, директор Radio Roks) допоможуть вам обігнати конкурентів та відкрити нові бізнес – горизонти.

«Ми чекаємо всіх людей, які працюють в творчих чи навколо- творчих відділах на радіо і хочуть робити свою роботу на більш високому професійному рівні, з правильною теоретичною підготовкою. В основному це - програмні директори, креативні директори, художні керівники, редактори та люди, які хотіли б ними стати у майбутньому. Як правило, на регіональних  радіостанціях немає чіткого розділу за функціоналом – одна і та ж людина може виконувати функції і програмного директора, і продюсера, і креативного директора, і копірайтера, і ведучого ранкового шоу. Ось усіх цих працівників творчої частини радіостанції, які хочуть розвиватися і надалі, ми і чекаємо на нашому семінарі. Впродовж двох днів ми поговоримо про найважливіші напрямки в роботі радіостанції, про головні «кнопки», на які мусить тиснути радіостанція, яка хоче досягти довготривалих результатів в рейтингах і побудуванні бренду. Згадаємо коротко основи, проте головну увагу приділимо точній настройці, сучасним світовим  трендам і особливостям української аудиторії, як ми їх розуміємо на основі наших досліджень і досвіду. Ми запросили спікерів, які на своїх позиціях є успішними вже багато років . Впевнений, вони поділяться якимись своїми секретними рецептами. Одним словом, семінар побудований  з розрахунком охоплення всіх  найважливіших зон діяльності радіостанції як творчого організму», - прокоментував Віталій Дроздов.

На учасників чекають майстер – класи від справжньої зіркової команди, це:  Сергій Кузін, ведучий  ранкового шоу «Камтугеза» на Radio Roks; Роман Давидов, програмный директор «КраїнаFM», Кирило Капустін, ведучий  ранкового шоу «Будильники на Русском», Русское радіо Україна; Антон Шраменко, креативний директор ХiтFM; Соня Сотник, ведуча  ранкового шоу «Камтугеза» на Radio Roks; Артем Самойлов, Head of Digital Department ТАВР Медіа

Що ви дізнаєтесь? Які головні акценти?

Як визначити мету та успішно керувати компанією, створювати стратегію, обирати позіціонування радіостанції та як її просувати ,робити активне промо за рахунок рекламодавця та  створювати бренд радіо в цілому, технології створення успішного шоу, як працювати з колективом, україномовною музикою та ще безліч тем, які допоможуть прокачати власні скіли. 

Мрію від дії віддаляє лише один крок, а вашу компанію від успішних змін- лише один клік : https://goo.gl/forms/DMRCk4PiYgqZcS543

Долучайтесь до стратегії зростання вашого медіа бізнесу! На тебе вже чекають два дні повного перезавантаження !  Letʼs go!

Для компаній- членів Незалежної асоціації телерадіомовників участь –БЕЗКОШТОВНА!

Контакти: (044) 289- 25- 99; 235-58-17

e- mail: pr@nam.com.ua;

             office@nam.com.ua

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13013  Коментарів: 0