Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

11.12.2017 19:45 | Автор:

У зимовому сезоні на радіо FM Галичина ми «Творимо настрій!»

З 11 грудня на радіо FM Галичина стартував зимовий сезон зі слоганом -  Творимо настрій. Радіо FM Галичина – родинне радіо, яке зберігає свою унікальність, а, відповідно, дбає про збереження українських святкових традицій.

Тож у зимовому сезоні в ефірі буде настрій свята: наприклад, магія та диво на Новий рік і Різдво. Святковий спецпроект «Від свята до свята», у якому розповідаємо про особливості святкування у різні часи (одяг, страви, звичаї), як святкові традиції змінилися до нашого часу. Зірки українського шоу-бізу в ефірі радіо FM Галичина розповідатимуть свої традиції святкування Нового року та Різдва, очікування на Миколая, Водохреща та ін. Наша родзинка – це наша музика: на свята вона особлива – багато колядок (не лише українських), світові зимові хіти у нових обробках, музика, яка творить настрій зими. Особливий настрій будемо творити і в новорічну ніч: особливий ефір з побажаннями та прогнозами для слухачів на прийдешній рік.

Узимку іноді так хочеться спеки і сонця – в ефірі це забезпечуватимуть наші драйвові ведучі, творитимуть спекотний настрій посеред зими – жартами, історіями і, звичайно що, подарунками! Їх буде багато! Один з перших подарунків – це розмальовка, яку ми створили з малюнків наших наймолодші слухачів у межах проекту «Пригоди зірки». Даруватимемо її у дитячих навчальних центрах, у лікувальних закладах, а також обов’язково дітям з прифронтових територій Луганщини та Донеччини, де радіо FM Галичина розширює мовлення.

І важливий подарунок для усіх наших слухачів – це запуск оновленого сайту радіо FM Галичина, з креативним дизайном та легким форматом.

Кожного зимового дня на радіо FM Галичина Творимо неповторний настрій від Сходу до Заходу!

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6373  Коментарів: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 12750  Коментарів: 0