Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

3.5.2019 11:29 | Автор:

Телеперегляд у Херсоні. Дані дослідження «Локал ТБ»

У топ-10 найпопулярніших телеканалів, які дивляться у Херсоні, входить регіональний «ВТВ-Плюс». Тижневе охоплення каналу – 22,4% телепереглядів. Це дані першого і єдиного соціологічного індустріального дослідження регіональних телеканалів «Локал ТБ», яке на замовлення Незалежної асоціації телерадіомовників здійснює Factum Group Ukraine. Загальна вибірка дослідження становить 800 респондентів, віком 18-54 роки.

 

«Локал ТБ – це єдина система вимірювань аудиторії локальних телеканалів в Україні. Її ключовою ціллю є з’ясувати основні показники ТБ-перегляду по регіонах, зокрема рейтинги, частки (долі), охоплення, час перегляду. Також дослідження допомагає регіональним телеканалам детально проаналізувати свою аудиторію, спланувати рекламні кампанії та оптимально скорегувати сітку мовлення. Для рекламних агенцій участь у дослідженні – можливість побачити реальне охоплення рекламних кампаній.

Так, зокрема, найактивнішими глядачами каналу «ВТВ Плюс» є переважно жінки (55%) віком 35-54 роки (55%), одружені (73%), із доходом нижче середнього (68%).

Серед найпопулярніших програм телеканалу є «Мова зорь» – астрологічний прогноз, «Відкриття, які змінили світ» – енциклопедичні розвідки, «Дивний сад» – програма про рослини та догляд за ними, «Казковий острів» – дитяча програма з мультфільмом, «Новини з прогнозом погоди» та вечірній телесеріал.

Дослідження «Локал ТБ» здійснюється методом mix-mode survey – це комбінація CAWI (70% вибірки опитується онлайн) та CAPI (30% вибірки, що не є постійними користувачами інтернету, опитуються на дому у респондента з використанням планшету), за методикою Day After Recall. Дані дослідження конвертуються в програмне забезпечення Супернова, яким користуються українські представництва рекламних холдингів.  Дослідження відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

З метою долучитися до наступної хвилі вимірювань дослідження «Локал ТБ» просимо звертатися до Олександра Дубінського – oleksandr.dubinskyi@factum-ua.com.

Прес-центр НАМ

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15113  Коментарів: 0
Ольга Большакова