Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

2.1.2018 13:57 | Автор:

Слухачі «Дуже радіо» відсвяткували Різдво одночасно з цілим світом

Створена лише рік тому радіостанція виявилася чи не єдиною у Львові, яка своєчасно виконала своє призначення бути зі слухачами і водночас належно вшанувала новий офіційний вихідний в Україні.

Саме 24 грудня 2016 «Дуже радіо» з’явилося в ефірі Львова на частоті 104,3 FM, наповнивши радійний простір міста незвичними мелодіями. Найкращі та наймилозвучніші пісні з усіх куточків Європи спричинили тоді фурор серед слухачів та колег на ринку, які були заскочені новим форматом. Форматом подорожей, туристичних пошуків нових вражень та піднесеного настрою від побаченого і почутого у великому і близькому водночас світі.

Позбавлені звичних англомовних хітів музичні добірки тоді дивували переплетінням творів українських виконавців з верхівками чартів Сербії, Румунії, Греції, Туреччини, Польщі, Німеччини, Іспанії, Італії та інших країн. Тоді команда Дуже радіо своєю працею вписала українську пісню у пан європейський музичний світ, запросивши кращі його зразки до Львова та його слухачів – в домівки, в авто та на роботу. За перший рік свого існування Радіо вдалося знайти вдячних слухачів, які оцінили його позитивну атмосферу, що тяжіє до гірських вершин та теплих пісків морського узбережжя.

Так доречно саме 2017 року – у час становлення Дуже Радіо українці отримали право на безвізові мандрівки до десятків країн світу. Подібним доречним подарунком від уряду цього ж року стало зближення українства світу з усіма християнами, які святкують Різдво 25 грудня. І саме цю подію гідно відсвяткували колядками десятком мов народів Європи на хвилі 104,3. За словами музичного редактора Радіостанції Ігорка Юрчука, плей-лист до свят він почав готувати ще у листопаді, вкопуючись у святкові традиції як ближчих до України сусідів у Карпатському краї, так і дещо віддалених народів. Подекуди, сам був здивований багатством звучання звичних і нових для вуха різдвяних мелодій досі незнайомими мовами, але спробував викласти для аудиторії саме найкращі їх зразки.

Дуже Радіо дякує усім критикам львівського радійного ефіру за те, що вони помітили його новаторство 24-25 грудня і обіцяє докласти усіх зусиль, аби усі подальші святкові дні слухачі також проводили радісно та щасливо під акомпанемент якісної і затишної музики з різних куточків світу. Там Дуже Радіо, до речі, теж лунає – завдяки інтернету і відданим шанувальникам, якими команда дужих вже встигла обрости за перший рік свого звучання.

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 21800  Коментарів: 0
Ольга Большакова