Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

13.8.2019 11:52 | Автор:

Павлоградська ТРК: про цікаві програми та перехід на HD-формат

Павлоградська ТРК (Дніпропетровська область) приєдналася до Незалежної асоціації телерадіомовників нещодавно, але вже встигла взяти участь у програмі «Єдина країна» та стати частиною дослідження «Локал ТБ». Завдяки молодому керівництву та ентузіазму творчого колективу каналу вдається створювати цікавий медійний продукт.

Створити місцеве телебачення – було давньою мрією павлоградців, яку реалізували 30 липня 1992 року. Із жовтня 2012 року Павлоградська ТРК мовить у цифровому форматі. Канал активно співпрацює з кабельними операторами, а з 2016 року його можна дивитися на YouTube та Facebook. З 2018 року Павлоградська ТРК присутня на платформах Megogo, Sweet TV, Тrinity, Фрегат. У 2018 році компанія почала мовлення у HD-форматі, випередивши у цьому навіть деякі загальнонаціональні канали.

В ефірі Павлоградської ТРК все частіше з’являються програми власного виробництва – інформаційно-аналітичні, розважальні, пізнавальні, музичні та дитячі. Складність роботи телеканалу в тому, що колектив невеликий, а жанрове різноманіття програм доволі широке. Своїми силами вони закривають інформаційно-аналітичний блок, а все решта – тримається на ентузіазмі, адже фінансування каналу бажає кращого.

Щоденно на телеекранах Павлоградського каналу можна побачити новинні випуски, раз на тиждень виходить спеціальний проект «Четвер LIVE». Для кожної програми запрошують експертів, які відповідають на актуальні питання, що стосуються життя міста, впровадження реформ, комунальних послуг, тарифів, політики, резонансних подій та іншого.

На телеканалі виходить розважальне комедійне шоу аматорського відео «Милота & Сміхота», «Великі слова великих людей» – збірка афоризмів, дитяча програма «Діти – квіти» та інші. З 2016 року колектив Павлоградської ТРК запустив програму «Говоримо українською правильно», покликану спрямувати глядача на грамотне використання рідної мови. Захоплює цікавий формат програми «Люди» – однохвилинні відео, у яких розповідають про життя визначних павлоградців. Із вересня 2019 року стартує новий проект «Путівник», у якому глядачам розкажуть про історичні пам’ятки Павлоградщини.

З 2018 року існує програма стажування на ПТРК, до якої долучається творча молодь. Навчання проводиться за спеціальностями журналіст, відеооператор, режисер монтажу.

Директор Павлоградської  ТРК Руслан Керімов так коментує вступ до НАМу: «Ми отримуємо консультації та юридичну підтримку медіаюристів. Наші співробітники мають доступ до навчальних програм, професійних знань,  беруть  участь у спільних проектах  зі створення контенту. Ми є учасниками програми «Єдина країна», яку створила команда «Лабораторія форматів». На сьогодні успішно реалізуємо її  разом із місцевими та регіональними телеканалами України. Завдяки НАМівському дослідженню «Локал ТБ» у нас є можливість проводити дослідницькі проекти та запровадити ефективну систему вимірювання аудиторії».

Прес-центр НАМ

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24034  Коментарів: 0
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15306  Коментарів: 0