Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

News

CategoriesIAB news

4.4.2018 16:45 | Author:

Освітня платформа MEDIA HOUSE оголошує набір на перший курс «Радіо NonStop»

У травні 2018 року ТРК "Галичина" запускає практичну освітню платформу MEDIA HOUSE. Після закінчення навчання кожен учасник матиме практичний досвід у створенні новин, радіоінтерв’ю, написанні StandUp і рекламних роликів, опанує звуковий монтаж, принципи і прийоми радіорежисури.

Медіа-холдинг, до складу якогось входять радіо FM Галичина, онлайн-видання «Львівська газета» та продакшн-студія «ГАЛ-ТБ», має багаторічний досвід успішної роботи в різних медіа напрямах, досвід унікального просування і розширення радіомережі на Схід, професійних ведучих, журналістів, рекламних менеджерів та сучасну технічну базу для навчання майбутніх ведучих та журналістів у сферах радіомовлення, телебачення та інтернет-журналістики. До проекту вже долучились провідні медійники України.

 

«Курс створено за принципом: 90% практики і лише 10% – теорії. Це інтенсив, де спікери –ведучі-практики, DJ та спеціально запрошені фахівці – ставитимуть реальні завдання. Заняття відбуватимуться у справжній студії на сучасному обладнанні та програмному забезпеченні», - розповідає керівник проекту та ведуча радіоFM ГаличинаОльга Телипська.

До навчання запрошують усіх, хто мріє працювати на радіо – звукорежисером, ведучим ефіру, музичним редактором –або ж створювати радіопрограми чи займатись озвучкою, а також дізнатись «секрети» та прийоми радіоефіру. Усі деталі курсу – на сайті galychyna.fm.

«У процесі інтенсиву кожен учасник зможе створити власне портфоліо,а найкращий випускник курсу «Радіо NonStop» гарантовано стане частиною команди файного радіо FMГаличина», - каже директор холдингу ТРК «Галичина» Ольга Когут.

Усі деталі за телефоном+38 099 413 29 39 та на сайті: http://www.galychyna.fm/mediahouse/

Довідка:

«FM Галичина» — найбільша регіональна радіомережа (охоплює 21 частоту). Це унікальне родинне радіо, яке незмінно пропагує українське: пісню, мову, культуру, історію, традиції.Прогнозована сукупна цільова аудиторія радіомережі — близько 5 млн. слухачів. «Львівська газета/ gazeta.lviv.ua» — українська інтернет-газета, створена у 2002р.

Back to

 

Blog IAB

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Views: 5205  Comments: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Views: 21627  Comments: 0