Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

22.2.2017 17:53 | Автор:

Обрано переможця тендеру на проведення фінансового аудиту діяльності НАМ

ВГО «НАМ» щиро дякує всім учасникам конкурсу відкритих пропозицій на проведення фінансового аудиту діяльності Асоціації у 2015 та 2016рр. за участь та зацікавленість у співпраці з нашою організацією.

На конкурс було отримано 5 заявок, кожна з яких була ретельно розглянута Тендерна комісією та оцінена за єдиною системою критеріїв, серед яких були попередній досвід, кваліфікація команди, обсяг та опис робіт, вартість пропозиції. Відповідно до критеріїв кожній заявці було присвоєно відповідну кількість балів.

За кількістю балів у шорт-лист увійшли три компанії: ТОВ "Аудиторсько-консалтингова група "Компас", ТОВ Аудиторська фірма "РСМ УКРАЇНА", ТОВ «Аудиторська компанія «Ю ЕЙЧ УАЙ ПРОСТІР ЛТД». Відповідно до Політики ВГО «НАМ» про проведення аудиторських перевірок переможця конкурсу було визначено рішенням Правління НАМ від 10.02.2017. Ним стала компанія ТОВ «Аудиторська компанія «Ю ЕЙЧ УАЙ ПРОСТІР ЛТД». Рішення про обрання переможця також підтверджене Шведською агенцією міжнародного розвитку, яка підтримує статутну діяльність нашої організації, та за рахунок коштів якої буде проведено фінансовий аудит діяльності ВГО «НАМ» у 2015 та 2016рр.

Прес-служба НАМ

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6968  Коментарів: 0
Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23463  Коментарів: 0