Join to IAB
User login Login Password Registration Entry

 

News

CategoriesIAB news

17.5.2018 18:09 | Author:

Незалежна асоціація телерадіомовників та «фактум груп» провели дослідження для регіональних Телеканалів

Дослідницькою компанією «Фактум Груп» на замовлення Незалежної асоціації телерадіомовників було проведено перше індустріальне  дослідження  регіональних телекомпаній-  «Локал-ТБ». У Асоціації вже є досвід організації та контролю подібних досліджень, яскравий приклад цьому індустріальне дослідження радіослухання в Україні. У «Фактум Груп» є досвід у медіадослідженнях, оскільки  компанія регулярно проводить індустріальне дослідження української інтернет аудиторії, а також вже понад 20 років проводить високоякісні професійні маркетингові та соціологічні дослідження.

 Дослідження проводилось у період: 1 хвиля: 25 червня – 28 серпня 2017, а друга хвиля: з 23 жовтня – 10 грудня 2017, участь у ньому взяли мешканці 11 міст України, віком 18-54 роки. Загальна вибірка склала 12000 респондентів. (1600 респондентів у великих містах і по 800 респондентів в інших)

 Слід зазначити, що дане дослідження показує не лише тижневе охоплення  регіональних телеканалів, а також інші показники теледивлення, які будуть інтегровані в програму Супернова,   що буде звичним, а, одже, зручним для використання рекламними агенціями при створенні та оптимізації медіапланів.

 В цілому, картина  телекомпаній – лідерів по регіонам за тижневим охопленням виглядає таким чином: у місті Одеса першість серед регіональних посідає 7-й канал(12%), на другому місці Первий городской(11,2%) і на третьому місці - телеканал Град(8,3%).

 

 У місті Харькові серед регіональних на першому місці ATH(15%), на другому місці Simon(9,3%), на третьому А/ТВК(8,8%).

 

 У Запоріжжі, серед регіональних компаній за тижневим охопленням на першому місці ТВ-5 (29,7%), на другому місці Алекс(20,3%), на третьому місці ЗОДТРК(9,8%).

 

 

Back to

 

Blog IAB

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Views: 24072  Comments: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Views: 13965  Comments: 0