Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

7.2.2018 14:56 | Автор:

В Національній телевізійній премії «Телетріумф - 2018» сформують склад журі

Національна Телевізійна Премія «Телетріумф» буде проведена навесні 2018 року і охопить період з 01 вересня 2016 року по 31 грудня 2017 року. Анонс Премії, а також дата початку подачі Заявок будуть оголошені найближчим часом.

На цьому етапі підготовки Конкурсу важливо сформувати Журі, яке зможе забезпечити об'єктивну, всебічну і якісну оцінку робіт, поданих для участі в конкурсі. Процедура формування журі в «Телетріумфі 2018» була змінена.

Членами журі можуть бути виключно Академіки Української Телевізійної Академії (УТА), які розподіляються по одній з 6 Гладій - https://utva.tv/#academicians.

Окремої пулу регіонального журі не буде. Представники регіональних журі будуть поділені між 6 Гільдії УТА

В даний момент ситуація склалася таким чином, що кількість регіональних представників - недостатньо (мінімум 30 осіб). Якщо не буде зібрано необхідної кількісті академіків для оцінки робіт регіональних компаній - номінації не відбутися.

У регіональних телерадіокомпаніях дуже багато талановитих працівників, яким є чим пишатися. Експерти, фахівці, професіонали - можуть увійти до складу УТА і не тільки стати журі Національної Телевізійної Премії, але і брати участь в УТА від імені регіональних мовників.

Умови для того, щоб стати Академіком, і в результаті - журі - https://utva.tv/member_form/, одна з основних вимог - це наявність перемоги в «Телетріумфі», незалежно від року перемоги.

Запрошуємо  розглянути  можливість вступу Ваших представників в Українській Телевізійної Академії.

Контактна інформація в УТА: Тел: +380 44 232-25-92, E-mail: academy@utva.tv

 

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7485  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик