Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

22.2.2018 10:38 | Автор:

НАМ оголошує тендер з обрання підрядника для проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки діяльності Всеукраїнської громадської організації «Незалежна асоціація телерадіомовників» у 2017р.

НАМ оголошує тендер з обрання підрядника для проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки діяльності  Всеукраїнської громадської організації «Незалежна асоціація телерадіомовників» у 2017р.

Всеукраїнська громадська організація «Незалежна асоціація телерадіомовників» (далі – ВГО «НАМ») для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності оголошує тендер з обрання підрядника для проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки діяльності організації за період з 01.01.2017 р. по 31.12.2017 р.

Перевірка має бути проведена відповідно до законодавства України в сфері аудиторської діяльності та міжнародних стандартів аудиту, виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB, the International Auditing and Assurances Standards Board), та враховувати Правила проведення аудиторських перевірок ВГО «НАМ». Аудит буде проведений за підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку та співпраці (далі – SIDA).

Аудит має проводитись зовнішнім, незалежним і кваліфікованим аудитором (Certified Public Accountant/Authorised Public Accountant або еквівалентні сертифікати).

 

Перелік документів для участі:

 

1)      Лист зацікавленості, в якому зазначені назва організації, адреса, контактна інформація (телефон, факс, e-mail, адреса WEB-сайту), прізвище, ім’я та по-батькові контактної особи. Лист має бути підписаний та пропечатаний печаткою організації; Лист повинен містити запевнення незалежності; розуміння обсягу робіт, що повинні бути виконані; цілі аудиту; перелік звітних матеріалів за результатами аудиторської перевірки; методологію та підходи аудиту; план роботи для виконання аудиторської перевірки.

2)      Заявку на участь у тендері, котра повинна містити:

 

- для юридичної особи:

а) заповнену форму заявки на участь у закупівлі;

б) анкету юридичної особи;

в) документ, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені учасника тендеру, якщо особа не є керівником організації відповідно до Державного реєстру підприємств, установ та організацій (копія рішення про призначення чи про обрання або наказу про призначення фізичної особи на посаду, відповідно до якого така фізична особа володіє правом діяти від імені учасника тендеру без довіреності. У разі якщо від імені учасника тендеру діє інша особа, заявка на участь у тендері повинна містити також довіреність на здійснення дій від імені учасника тендеру, в тому числі на підписання заявок на участь у тендері, завірену печаткою учасника тендеру (для юридичних осіб) і підписану керівником учасника тендеру або уповноваженою цим керівником особою, або нотаріально завірену копію такої довіреності. У разі, якщо зазначена довіреність підписана особою, уповноваженою керівником учасника тендеру, заявка на участь у тендері повинна містити також документ, що підтверджує повноваження такої особи;

г) комерційну пропозицію в гривнях (вартість послуг погодинно) та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

-  для суб’єкта підприємницької діяльності:

а) заповнену форму заявки на участь у тендері. У випадку, якщо від імені учасника тендеру діє інша особа, заявка на участь у тендері повинна містити також довіреність на здійснення дій від імені учасника тендеру, в тому числі на підписання заявок на участь у тендері, завірену печаткою та підписом учасника тендеру;

б) анкету суб’єкта підприємницької діяльності;

в) комерційну пропозицію в гривнях (вартість послуг погодинно) та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

3)      Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії; Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.

 

4)      Документи, які підтверджують досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями, досвід аудитів у відповідності до Технічного завдання (включаючи копії сертифікатів, які підтверджують кваліфікацію аудиторів) та план проведення аудиту.

5)      Копії реєстраційних документів (свідоцтво про державну реєстрацію (копія), свідоцтво про сплату єдиного податку (копія), витяг з єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ (бажано).

 

Тайм-лайн:

-          кінцевий термін подання заявок – до 17.30 12 березня 2018 р.;

-          оголошення остаточного рішення про обрання підрядника на сайті              http://www.nam.org.ua/ - 30 березня 2018 р.

Про рішення тендерної комісії будуть повідомлені усі учасники.

 

Умови нерозгляду заявки на участь у тендері:

·         неповний комплект документів;

·         комплект документів поданий з порушенням термінів подачі;

·         невідповідність критеріям визначених тендерною документацією.

 

Своєю участю у тендері апліканти підтверджують, що вони відповідають нижче переліченим вимогам.

Вимоги до правоздатності учасників тендеру:

-          не проведення ліквідації учасника тендеру - юридичної особи та відсутність рішення арбітражного суду про визнання учасника тендеру - юридичної особи, приватного підприємця банкрутом;

-          відсутність заборгованостей перед кредиторами або домовленостей з ними, що передбачають призупинення діяльності, а також відсутність інших аналогічних ситуацій, що виникли за аналогічними процедурами, передбаченими в національному законодавстві;

-          відсутність в учасника тендеру заборгованості за нарахованими податками, зборами та іншим обов'язковими платежами до бюджетів будь-якого рівня або державних фондів за минулий календарний рік, розмір якої перевищує 20% балансової вартості активів учасника тендеру за даними бухгалтерської звітності за останній звітний період;

-          безперервність діяльності учасника тендеру на день подачі заявки на участь у тендері.

 

Вимоги до кваліфікації учасників тендеру:

-          наявність кваліфікованого персоналу; 

-          наявність виробничих потужностей, технологій;

-          наявність за останні два роки, що передують розміщенню інформації про тендер на офіційному сайті, досвіду виконання не менше двох аналогічних поставок товарів, робіт, послуг.

 

Вимоги до репутації учасників закупівлі:

-          відсутність за два роки, що передують розміщенню інформації про тендер на офіційному сайті, судових рішень про розірвання з учасником тендеру договорів;

-          відсутність фактів притягнення за рішенням суду, яке вступило в законну силу, самого учасника (для суб’єктів підприємницької діяльності) або його посадових осіб (для юридичних осіб) до відповідальності за правопорушення, пов’язані з професійною діяльністю;

-          відсутність судових рішень або не закритих судових процесів щодо стягнення заборгованості з відповідного учасника або з приводу притягнення його чи осіб, які мають повноваження прийняття рішень або контролю щодо нього чи мають право представляти його інтереси  з приводу шахрайства, корупції, участі в злочинній організації, відмиванні грошей або будь-якої іншої незаконної діяльності;

-          відсутність провини в серйозних професійних неправомірних діях, що доведена будь-якими засобами, які можуть бути підтверджені діловими партнерами учасників.

 

Особи, що бажають взяти участь у конкурсі, можуть отримати більш детальні вимоги до учасників та технічне завдання, надіславши відповідний  запит за адресою elena@nam.com.ua. У назві листа просимо вказувати «Запит на технічне завдання (фінансовий аудит)». З будь-якими питаннями щодо технічного завдання та участі у тендері можна звертатись у письмовій формі до 17:30 6 березня 2018 року.

Тендерна пропозиція має бути  подана обов’язково у друкованій формі.  Пропозиція повинна бути завірена підписом відповідальної особи заявника та надіслана рекомендованим листом до офісу компанії Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) за адресою – м. Київ, вул. Саксаганського 103, оф. 30-31  із позначкою «Тендерна пропозиція з обрання підрядника для проведення зовнішньої незалежної фінансової аудиторської перевірки діяльності Всеукраїнської громадської організації «Незалежна асоціація телерадіомовників» у 2017р.»

 

 

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 23452  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик