Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

24.11.2017 15:49 | Автор:

НАМ оголошує тендер: поставка питної води у 2018-2019 рр.

ВГО «Незалежна асоціація телерадіомовників» оголошує тендер на обрання  підрядника з постачання питної води до офісу компанії.

Короткий опис послуг:

·        регулярна та безперебійна доставка питної води до офісу компанії 

·        оренда кулера;

·        чистка кулера (відповідно до санітарних норм);

·        заправка газового балону; 

Перелік  документів для участі:

1.  Лист-зацікавленості, який повинен містити назву організації, адресу, контактну інформацію, ПІБ керівника організації та його підпис.

2.  Заявка на участь у закупівлі, яка повинна містити:

- для юридичної особи:

а) заповнену форму заявки на участь у закупівлі;

б) анкету юридичної особи;

в) документ, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені учасника закупівлі, якщо особа не є керівником організації відповідно до Державного реєстру підприємств, установ та організацій (копія рішення про призначення чи про обрання або наказу про призначення фізичної особи на посаду, відповідно до якого така фізична особа володіє правом діяти від імені учасника закупівлі без довіреності (далі також - керівник). У разі якщо від імені учасника закупівлі діє інша особа, заявка на участь у закупівлі повинна містити також довіреність на здійснення дій від імені учасника закупівлі, в тому числі на підписання заявок на участь у закупівлі, завірену печаткою учасника закупівлі (для юридичних осіб) і підписану керівником учасника закупівлі або уповноваженою цим керівником особою, або нотаріально завірену копію такої довіреності. У разі якщо зазначена довіреність підписана особою, уповноваженою керівником учасника закупівлі, заявка на участь у закупівлі повинна містити також документ, що підтверджує повноваження такої особи;

г) відомості про функціональні характеристики і якісні характеристики товару, робіт, послуг та інші пропозиції щодо умов виконання договору.

д) пропозицію з ціною по договору, або з ціною за одиницю товару, роботи та послуги;

для суб’єкта підприємницької діяльності:

а) заповнену форму заявки на участь у закупівлі. У випадку якщо від імені учасника закупівлі діє інша особа, заявка на участь у закупівлі повинна містити також довіреність на здійснення дій від імені учасника закупівлі, в тому числі на підписання заявок на участь у закупівлі, завірену печаткою та підписом учасника закупівлі;

б) відомості про функціональні характеристики і якісні характеристики товару, робіт, послуг та інші пропозиції щодо умов виконання договору.

д) пропозицію з ціною по договору, або з ціною за одиницю товару, роботи та послуги;

е) анкету суб’єкта підприємницької діяльності;

3.      Копії реєстраційних документів (копію свідоцтва про державну реєстрацію, свідоцтва про сплату єдиного податку, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 Умови не розгляду заявки на участь у тендері:

·        Неповний комплект документів;

·        Порушення термінів подачі;

·        Невідповідність критеріям визначених тендерною документацією.

Особи, які  бажають прийняти участь у тендері, всю необхідну інформацію можуть отримати надіславши запит на електронну адресу:  contracts@nam.com.ua

Кінцевий термін подання заявок – 20 грудня 2017 р. Тендерна пропозиція має бути  подана або в електронній формі на адресу contracts@nam.com.ua, або в друкованій формі   до офісу Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) за адресою – м. Київ, вул. Саксаганського 103, оф. 30-31  у запечатаному конверті із позначкою «Тендерна пропозиція: постачання питної води» не пізніше 17:00 20 грудня 2017 р. Друкована версія пропозиції повинна бути завірена підписом відповідальної особи заявника.

Рішення по тендеру буде прийнято до 26 грудня 2017 р. Про рішення тендерної комісії будуть повідомлені усі учасники. Оголошення переможця відбудеться на сайті організації http://www.nam.org.ua/

Контактна особа: Євгенія Кретова - 0506107654.

Прес-центр НАМ

 

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 14768  Коментарів: 0
Ольга Большакова