Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

27.9.2017 14:20 | Автор:

На першому туристичному «Дуже радіо» стартував новий сезон

До Всесвітнього Дня туризму на першому туристичному «Дуже радіо» стартував новий сезон. Передусім зміни відбулися у програмній концепції радіостанції. Відтепер по буднях, з 7:00 по 11:00 год. усіх «прокидатиме» ранкове «ГаМак-шоу» з Галюсею Батюсь та Максом Романюком. Вони розповідатимуть про цікаві події у галузі туризму, мандрівки різними країнами світу, гори і заряджатимуть позитивом слухачів на цілий день.

Про відомі і не дуже туристичні та визначні місця у Львові розповідатиме Діанка. Щобудня з 11:00 по 14:00 год. слухачі зможуть не лише почути цікаву інформацію, але й передати вітання та привітати усіх рідних, коханих і друзів у програмі вітань «Побажальник».

Поміж 14:00 та 18:00 год. в ефірі з’являтиметься відома співачка і ведуча Ліля Ваврін в денному шоу «На позитиві». Протягом 4 годин вона знайомитиме слухачів з маловідомими у нас і надзвичайно успішними європейськими виконавцями, музичними фестивалями різних країн світу, масою інших подій, які викликають неабияку цікавість і захоплення.

Ввечері стартувало нове, експериментальне «InЖИР – шоу» з ведучою Юлою Бєльською. З понеділка по п’ятницю з 18:00 по 22:00 год. вона подарує найекстремальніші відчуття, нагодує екзотичними стравами, полоскоче нерви містичними туристичними історіями та дозволить недитячі пустощі. Вечірнє шоу «InЖИР» – жирна інформація для прогресивних вух!

У вихідні з 10:00 по 15:00 год. можна почути шоу вихідного дня «Еріка та Король». Слухачі дізнаються усе про найпопулярніші місця відпочинку в Україні. А ще буде рекордна кількість гостей та цікаві інтерв’ю.

Ще кращими стануть незмінні новини від відділу інформації, який очолює Юрій Залізняк. Щобуднього дня з 7:50 до 18:50 год. журналісти Тетяна Демко та Софія Сабала тримають руку на пульсі усіх найцікавіших подій України та світу. Слухайте новини на «Дуже радіо» і будьте дуже поінформовані – у межах розумного та здорового сприйняття цього світу!

Новинкою осіннього сезону стане хіт-парад української музики та країн Центральної та Східної Європи. Насолоджуватися музичними хітами можна буде у вихідні з 15:00 до 16:00 год., ведуча – Валентина Барзолевська.

Новий «одяг» ефіру та програм створив звукорежисер Володимир Йовбак. Музичний формат радіостанції залишається незмінним, а це – українська популярна музика, що найповніше висвітлює українську культуру, найкращі зразки європейської музики: балканської, французької, польської, німецької та багатьох інших яскравих представників зарубіжжя, які давно знайшли свого відданого слухача, але на конкуруючих радіостанціях лунають в ефірі вкрай рідко або зовсім не звучать. За словами музичного редактора Ігорка Юрчука, в цьому сезонні з’явиться ще більше цікавої та неординарної музики, адже ми любимо експериментувати та дивувати свої слухачів.

«У нас буде багато акцій і розіграшів для наших слухачів, – розповідає бренд-менеджер Галина Батюсь. – Ми любимо наших слухачів і продовжуємо дарувати їм неймовірні враження, відкривати нові світи та горизонти. Тому буде багато акцій на туристичну тематику, про походи в гори, поїздки на море, прогулянки Львовом і чимало інших сюрпризів. Тож для охочих до незабутніх мандрівок є сенс стежити за нашим ефіром, сторінками у соціальних мережах та сайтом duzhe.fm. І тоді у всіх настрій буде точно доГори».

 

Довідка

«Дуже радіо» – перше туристичне радіо. Настрій доГори!

Радіостанція, позиціонує себе як перше туристичне радіо, дуже вчасно і доречно розповідає про все: актуальні новини, цікаві місця та важливі події. Все про світ мандрів та туризму, найцікавіші місця та туристичні об'єкти в Україні та світі.

Портрет цільової аудиторії: чоловіки та жінки, віком від 20 до 45 років, які люблять подорожувати, постійно відкривають для себе щось нове, шанують традиції та звичаї рідного краю й понад усе люблять свою країну.

Покриття: 104, 3 FM Львів + область. Також нас можна слухати у будь- якому куточку світу online на сайті: duzhe.fm

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13386  Коментарів: 0
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 6968  Коментарів: 0