Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

РозділиНовини НАМ

4.3.2019 17:37 | Автор:

Мовлення громад в Україні: обговорення стратегії з розвитку

У травні 2019 року, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики планує розглянути проект закону № 7397 про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення», яким, зокрема, можуть бути передбачені заходи для реформування комунальних телерадіоорганізацій з метою отримання ними статусу громадського мовлення та, відповідно, гарантій організаційної та фінансової незалежності, пільг на отримання ліцензій, податкових преференцій тощо. 

Наразі, проект закону ще доопрацьовується авторами, отже в ньому можуть бути враховані пропозиції комунальних мовників.

З метою напрацювання таких пропозицій, Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ) проводить громадське обговорення «Розбудова мовлення громад в Україні та реформування комунальних телерадіоорганізацій».

Громадське обговорення буде започатковане дискусією за участю керівників комунальних мовників, яка відбудеться 22 березня 2019 року в м. Одеса з 12.00 по 17.00 за адресою: вул. Троїцька, 33-а, Бізнес центр «Троїцький», 4 поверх, зал «Дивергент».

В дискусії також візьмуть участь Ольга Большакова, керівник Центру адвокації та лобіювання НАМ та Людмила Панкратова, юрист Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП), яка брала безпосередню участь у роздержавленні низки друкованих ЗМІ.

Учасникам, які представляють комунальні телерадіокомпанії з інших областей може бути компенсований проїзд автобусом або поїздом (крім вагонів 1 класу) за умови надання проїзних документів.

Прохання зареєструватися до участі у дискусії до 15 березня 2019 року.

Всім зареєстрованим учасникам до початку дискусії також будуть надіслані додаткові матеріали для обговорення.

Дискусія щодо реформи муніципальних ТБ й радіо виконується за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

 

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) - найбільше професійне об’єднання електронних засобів масової інформації України. Асоціація створена з ініціативи активістів національних і регіональних теле- та радіокомпаній України в травні 2000 року. НАМ представляє інтереси галузі у Верховній Раді України, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітеті з питань телебачення та радіомовлення і надає сервіси, необхідні для успішної діяльності медіа компаній.

 

Повернутися до розділу

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24022  Коментарів: 0
Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик