Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

Розділи → Новини НАМ

31.10.2019 17:18 | Автор:

NMT: чи потрібна Україні інформаційна стратегія?

Під час другої панелі National Media Talk «Стратегія розвитку та захисту інформаційного простору: чи з’явиться вона та якою буде за нової влади»  говорили про те, чи потрібна взагалі Україні стратегія розвитку та захисту інформаційного простору, а також про роль держави та медіа у її створенні.

 

31.10.2019 13:40 | Автор:

Медіаюрист Ольга Большакова про перспективи реформування мовлення громад

Про перспективи реформування мовлення громад, розуміння поняття «послуга загальноекономічного значення», застереження Антимонопольного комітету України та виклики для комунальних мовників ми поговорили з керівницею Центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників Ольгою Большаковою. 

30.10.2019 11:08 | Автор:

NMT: Роман Сущенко про фейки, пропаганду і маніпуляції

Ключовим спікером під час конференції  National Media Talk 2019 став журналіст, колишній політв’язень Роман Сущенко. Він розповів про види маніпуляції та навіювання, підтримав законодавче визначення пропаганди та закликав дотримуватися журналістських стандартів.

 

29.10.2019 15:32 | Автор:

National Media Talk: як знайти рівновагу між владою, медіа та суспільством?

Про хиткий баланс влади, медіа та суспільства, захист  та розвиток інформаційного простору, пропаганду, фейки, само- і співрегулювання поговорили представники медіа та влади на третій конференції National Media Talk 25 жовтня у Києві.

 

15.10.2019 12:56 | Автор:

«Телеканал Z»: ми б хотіли стати місцевим аналогом «Суспільного»

Муніципальний телеканал Запоріжжя «Телеканал Z» мовить у місті з 2004 року, працює в інформаційно-розважальному форматі. Глядачі каналу можуть стежити за подіями, які відбуваються не тільки в регіоні, а й у країні та світі. Своїм основним завданням редакційна група телеканалу вважає подавати інформацію про регіональні, національні та міжнародні події оперативно та об’єктивно, щоб глядач самостійно зміг зробити висновки.

 


На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 15369  Коментарів: 0