Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

Розділи → Новини НАМ

6.11.2019 13:23 | Автор:

«Соціальний експеримент»: зміни, які починаються з кожного

«Соціальний експеримент» – це проєкт, який перевищив очікування і телеканалів, і навіть творчої групи «Лабораторії форматів», адже він вийшов за рамки програми і став справжнім двигуном змін для життя громади. За чотири тижні проекту міста і громадськість змінювалися, влада усвідомила свою відповідальність, кожен мешканець зрозумів, що він може створювати і змінювати своє місто.

1.11.2019 14:43 | Автор:

Дані радіослухання в Україні: третя хвиля дослідження 2019 року

ТОП-5 лідерів у третій хвилі дослідження радіослухання не змінилася. У ній традиційно –  Хіт FM, радіо «Пятница», Люкс FM, Radio Rocks та радіо «Шансон».

 

1.11.2019 12:34 | Автор:

NMT: регулювати чи не регулювати український медіапростір?

Чи зміняться механізми саморегулювання журналістів за нової влади? Чи діятимуть вони в умовах інформаційної війни? Наскільки медіа і влада зацікавлені у само- і співрегулюванні? Такі гострі питання підняли панелісти дискусії «Само- і співрегулювання: перспективи розвитку механізмів професійного регулювання журналістів та корпоративного медіа» у рамках конференції National Media Talk.

 

1.11.2019 11:45 | Автор:

NMT: Як знайти баланс між медіа, владою і суспільством?

Чи існує в Україні комунікаційна криза між владою та медіа? Чи потрібні владі сильні незалежні ЗМІ? Чи можуть медіа бути посередником між владою та суспільством? Про ці та інші гострі теми поговорили учасники першої розмови «Медіа-влада-суспільство: чи працює екосистема?» у рамках National Media Talk.

 

31.10.2019 17:18 | Автор:

NMT: чи потрібна Україні інформаційна стратегія?

Під час другої панелі National Media Talk «Стратегія розвитку та захисту інформаційного простору: чи з’явиться вона та якою буде за нової влади»  говорили про те, чи потрібна взагалі Україні стратегія розвитку та захисту інформаційного простору, а також про роль держави та медіа у її створенні.

 


На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24022  Коментарів: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13918  Коментарів: 0