Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Новини

Розділи → Новини НАМ

6.11.2019 13:23 | Автор:

«Соціальний експеримент»: зміни, які починаються з кожного

«Соціальний експеримент» – це проєкт, який перевищив очікування і телеканалів, і навіть творчої групи «Лабораторії форматів», адже він вийшов за рамки програми і став справжнім двигуном змін для життя громади. За чотири тижні проекту міста і громадськість змінювалися, влада усвідомила свою відповідальність, кожен мешканець зрозумів, що він може створювати і змінювати своє місто.

1.11.2019 14:43 | Автор:

Дані радіослухання в Україні: третя хвиля дослідження 2019 року

ТОП-5 лідерів у третій хвилі дослідження радіослухання не змінилася. У ній традиційно –  Хіт FM, радіо «Пятница», Люкс FM, Radio Rocks та радіо «Шансон».

 

1.11.2019 12:34 | Автор:

NMT: регулювати чи не регулювати український медіапростір?

Чи зміняться механізми саморегулювання журналістів за нової влади? Чи діятимуть вони в умовах інформаційної війни? Наскільки медіа і влада зацікавлені у само- і співрегулюванні? Такі гострі питання підняли панелісти дискусії «Само- і співрегулювання: перспективи розвитку механізмів професійного регулювання журналістів та корпоративного медіа» у рамках конференції National Media Talk.

 

1.11.2019 11:45 | Автор:

NMT: Як знайти баланс між медіа, владою і суспільством?

Чи існує в Україні комунікаційна криза між владою та медіа? Чи потрібні владі сильні незалежні ЗМІ? Чи можуть медіа бути посередником між владою та суспільством? Про ці та інші гострі теми поговорили учасники першої розмови «Медіа-влада-суспільство: чи працює екосистема?» у рамках National Media Talk.

 

31.10.2019 17:18 | Автор:

NMT: чи потрібна Україні інформаційна стратегія?

Під час другої панелі National Media Talk «Стратегія розвитку та захисту інформаційного простору: чи з’явиться вона та якою буде за нової влади»  говорили про те, чи потрібна взагалі Україні стратегія розвитку та захисту інформаційного простору, а також про роль держави та медіа у її створенні.

 

31.10.2019 13:40 | Автор:

Медіаюрист Ольга Большакова про перспективи реформування мовлення громад

Про перспективи реформування мовлення громад, розуміння поняття «послуга загальноекономічного значення», застереження Антимонопольного комітету України та виклики для комунальних мовників ми поговорили з керівницею Центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників Ольгою Большаковою. 

30.10.2019 11:08 | Автор:

NMT: Роман Сущенко про фейки, пропаганду і маніпуляції

Ключовим спікером під час конференції  National Media Talk 2019 став журналіст, колишній політв’язень Роман Сущенко. Він розповів про види маніпуляції та навіювання, підтримав законодавче визначення пропаганди та закликав дотримуватися журналістських стандартів.

 

29.10.2019 15:32 | Автор:

National Media Talk: як знайти рівновагу між владою, медіа та суспільством?

Про хиткий баланс влади, медіа та суспільства, захист  та розвиток інформаційного простору, пропаганду, фейки, само- і співрегулювання поговорили представники медіа та влади на третій конференції National Media Talk 25 жовтня у Києві.

 

15.10.2019 12:56 | Автор:

«Телеканал Z»: ми б хотіли стати місцевим аналогом «Суспільного»

Муніципальний телеканал Запоріжжя «Телеканал Z» мовить у місті з 2004 року, працює в інформаційно-розважальному форматі. Глядачі каналу можуть стежити за подіями, які відбуваються не тільки в регіоні, а й у країні та світі. Своїм основним завданням редакційна група телеканалу вважає подавати інформацію про регіональні, національні та міжнародні події оперативно та об’єктивно, щоб глядач самостійно зміг зробити висновки.

 

10.10.2019 13:18 | Автор:

Вакансія офіс-менеджера у НАМ

Команда найбільшого в Україні об'єднання українських медіа Незалежна асоціація телерадіомовників шукає офіс-менеджера.Наша команда — це спільнота професіоналів, які вірять, що без незалежних, сталих медіа, які надають своїй аудиторії якісний контент, не можлива успішна Україна.

2.10.2019 15:50 | Автор:

Телеперегляд у Павлограді: дані дослідження «Локал ТБ»

У ТОП-15 телеканалів, які дивляться у Павлограді (Дніпропетровська область), входить місцева «Павлоградська телерадіокомпанія» (ПТРК). Тижневе охоплення каналу – 12,4% телепереглядів. Такі дані єдиного соціологічного індустріального дослідження регіональних телеканалів.

 

28.9.2019 16:42 | Автор:

Проблеми комунальних мовників у розрізі дискусії про їх розбудову

Про джерела фінансування, перехід до громадського мовника, складний пошук рекламодавців дискутували представники  Антимонопольного комітету, Державного комітету з питань телебачення  і радіомовлення, комунальні мовники та медіаюристи у рамках заходу «Розбудова мовлення громад в Україні та реформування комунальних телерадіоорганізацій». 

27.9.2019 12:35 | Автор:

Дискусія про розбудову мовлення громад в Україні

26 вересня 2019 року у Києві відбулася дискусія «Розбудова мовлення громад в Україні та реформування комунальних телерадіоорганізацій». Захід провела Незалежна асоціація телерадіомовників за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

 

27.9.2019 11:45 | Автор:

Радіостудія «Новий двір» про перспективи мовлення для громади

У контексті розбудови мовлення громад ми продовжуємо серію інтерв’ю з комунальними мовниками. Сьогодні ми розповімо про радіостудію з Львівської області – «Новий двір».

24.9.2019 15:11 | Автор:

«Лабораторії форматів» – це медійний прецедент

НАМівський проект «Лабораторія форматів» – це генератор теле- та радіоідей, інкубатор нових форматів. Про ідею створення проекту та його основну місію – далі у тексті.

23.9.2019 13:13 | Автор:

26 вересня – дискусія «Розбудова мовлення громад»

26 вересня 2019 року у Києві Незалежна асоціація телерадіомовників організовує громадську дискусію «Розбудова мовлення громад в Україні та реформування комунальних телерадіоорганізацій». 

19.9.2019 16:31 | Автор:

Гендерна дискримінація у медіа та рекламі

Гендерний дисбаланс в українських медіа та рекламі – не вигадки, а щоденні реалії. Сексистський контент у ЗМІ дискримінує та завдає психологічної шкоди і жінкам, і чоловікам, і дітям. 

 

18.9.2019 12:34 | Автор:

Досвід саморегулювання: як висвітлювати булінг, насильство та жорстокість у медіа

Під час конференції «Безпечний медіапростір: Співпраця індустрії та регулятора» обговорили проект четвертого акту саморегулювання з питань захисту інтересів дітей при висвітленні насильства та жорстокості.

 

17.9.2019 12:18 | Автор:

Як зробити медіасередовище безпечним для дітей?

У рамках громадської дискусії «Безпечний медіапростір: співпраця індустрії і регулятора» 11 вересня 2019 відбулася панельна дискусія про досвід застосування актів з питань захисту інтересів дітей. Експерти з різних галузей обговорили, який контент можна назвати безпечним для дітей і яка роль медіа у висвітленні гострих соціальних проблем.

 

13.9.2019 12:27 | Автор:

Чи безпечний медіапростір?

11 вересня у Києві відбулася громадська дискусія «Безпечний медіапростір: співпраця індустрії та регулятора», яка проводилася за спільної ініціативи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Незалежної асоціації телерадіомовників та Інституту соціальної та політичної психології НАПН за підтримки проекту USAID Медійна Програма, Internews.


На сторінці:  5  10  20
Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  ...
 
 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Наталя Беднарська
Наталя Беднарська
Проработав более 10 лет в медиа, я лично сталкивалась с нехваткой решени
Переглядів: 7475  Коментарів: 0