Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

ZIK представив нові студії у столичному Жовтневому палаці

У четвер, 6 жовтня, відбулася офіційна презентація нових студій телеканалу ZIK у столичному Міжнародному культурному центрі мистецтв «Жовтневий палац», що за адресою алея Героїв Небесної Сотні, 1.
 
 
«Маємо велике бажання доносити наші цінності до ширшої аудиторії – загальнонаціональної. Саме тому два роки тому ZIK переїхав до Києва, де і відкрили невеликий виробничий комплекс. Зі збільшенням проектів на телеканалі – зростає аудиторія. Проте важливим пріоритетом розвитку каналу є його місцерозташування. Оскільки ми – канал головних журналістських розслідувань і прагнемо бути першими в епіцентрі подій, мати доступ до першоджерел інформації та головних «героїв» наших викриттів, ми шукали місцерозташування нового київського студійного комплексу ZIK фактично біля урядового кварталу», – розповідає генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.
 
Тестування нових студій ZIKу розпочалося наприкінці літа. З 24 серпня з нового АСК ZIK в Жовтневому палаці вже виходять в ефір новини «Перші про головне». Згодом новий інформаційний бренд був представлений ще й інформаційно-аналітичними щоденними денними та вечірніми прямоефірними токінг-студіями «Перші про головне. Коментарі» та підсумковим суботнім інформаційним тижневиком «Перші про головне. Деталі».
 
 
Екскурсію новими студіями для журналістів і запрошених гостей провели керівник інформаційно-аналітичного департаменту ZIKу Людмила Добровольська та технічний директор телеканалу Віктор Козій.
 
Під час прес-брифінгу генеральний продюсер каналу Ольга Бенеда, окрім традиційних відповідей на запитання, окреслила концепцію розвитку медіаструктури: «Ми беремо на себе відповідальність і хочемо стати майданчиком для реалізації національної ідеї».
 
Модератором заходу був відомий журналіст, ведучий прем’єрного проекту ZIKу під назвою «Нова кров» Володимир Бойко.
 
 
На презентації студійного комплексу ZIKу, окрім колег-журналістів, були присутні відомі політики, громадські активісти та медіаексперти, зокрема голова комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко, народний депутат Віктор Чумак, екс-заступник генерального прокурора у 2014-2016 роках, член правління Transparency International Україна Віталій Касько, керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін, засновниця та голова ГО «Телекритика», шеф-редактор порталу «Детектор медіа» Наталя Лігачова, генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, генеральний директор Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV Людмила Березовська та інші.
 
Святковими партнерами презентації нових студій ZIKу в Жовтневому палаці стали ТМ KOBLEVO, яка представила екслюзивну колекцiю KOBLEVO Reserve Wine вiд найкращих українських виноробiв, та італійський бренд INSIGHT (біодинамічний догляд за волоссям) від компанії «Натурфарм». Декоративною флористикою захід прикраcила компанія Pavilion Flamant.
 

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Віталій Гордузенко
Віталій Гордузенко
В продовження актуальної теми: «Проведення дослідження власними си
Переглядів: 24034  Коментарів: 0
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13927  Коментарів: 0