Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

Юрій Артеменко став співголовою Комісії з питань відновлення мовлення при Мінінформполітики

Голова Національної ради Юрій Артеменко став співголовою Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що створена при Міністерстві інформаційної політики України. Іншими співголовами Комісії є Міністр інформаційної політики Юрій Стець і Міністр  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.
 
Таке переформатування Комісії, а також оновлення її складу були викликані необхідністю ефективної реалізації Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Автономної Республіки Крим, яка була розроблена в Національній раді за участі зацікавлених міністерств, організацій та підприємств.

До складу Комісії також були введені представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення була створена при Міністерстві інформаційної політики на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 10 березня 2015 року.

За часи функціонування Комісії вдалося впровадити низку проектів на території проведення АТО, серед яких встановлення передавального обладнання (понад 60 передавачів) від закордонних партнерів, що значно збільшило географію покриття сигналом мовлення у Донецькій та Луганській областях (на 30%).  

Нацрада

 

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Ольга Большакова
Тетяна Лебедєва
Тетяна Лебедєва
Недавно на сайте «Телекритика» прочла интервью с Натией
Переглядів: 14716  Коментарів: 0