Приєднатися до НАМ
Вхід для користувачів Логін Пароль Реєстрація Увійти

 

Медіа новини

YouTube запускає пряму трансляцію телеканалів

Платформа YouTube оголосила про запуск сервісу YouTubeTV, який буде транслювати ефіри телеканалів за підпискою.
 

Спершу сервіс запустять у США. Підписка на один місяць коштуватиме 35 доларів і нею зможуть користуватись шість різних акаунтів. У пакеті буде доступно до 40 американських каналів, як кабельних, так і ефірних. Підписка також включає в себе контент YouTube Red, який виробляють популярні відеоблогери. За даними Bloomberg, компанія Google, якій належить YouTube, вже давно працювала над створенням цього сервісу та вела переговори з телеканалами щодо співпраці у поширенні їхнього контенту через свою онлайн-платформу. Сервіс ще не запущений повноцінно - поки бажаючим пропонують підписатися на сповіщення.

Користувачі також зможуть записувати через YouTubeTV будь-яку кількість ефірних програм для подальшого перегляду. Компанія поки не повідомляла, чи збирається запускати сервіс за межами США. Наприклад, YouTube Red доступнийі в Австралії, Мексиці, Новій Зеландії та Південній Кореї.

MediaSapiens писав раніше про плани запуску платного сервісу доступу до контенту телевізійних мереж. Розробка сервісу ведеться з 2012 року. Таким чином YouTube намагається наростити частку преміального контенту на платформі.

 

Більше новин

 

Блог НАМ

Ірина Вуйцик
Ірина Вуйцик
Катерина М'ясникова
Катерина М'ясникова
Фіналізуючі чисельні коментарі щодо Міністерства інформації, які дала сь
Переглядів: 13918  Коментарів: 0